BU İLAN AKTİF DEĞİLDİR Csf Karides Yemi


İlanın Bulunduğu Kategoriler: Yem, Tüm İlanlar
BlackHawkXÇevrim Dışı
BlackHawkXÇevrim Dışı
Son Güncelleme Zamanı: 13 Ocak 2017 14:39
İl / İlçe / Semt: Istanbul / Üsküdar / Acibadem
İrtibat Bilgileri: 05301533536
Nakliye ile İlgili Ek Bilgiler: Alıcı ödemeli kargo ile
Satılan Canlı: Karides Yemi
Adet Fiyatı: 20 TL'den başlıyor
Toplu Alım Fiyatı: 400 TL
Adedi: Her yemden sadece 1'er adet mevcut
Boyu: 10gr, 25gr
Diğer Ek Bilgiler: Almanya'dan kendim için 2'şer adet almıştım, 1'er adedini satıyorum. Bilenler bilir, dünyanın en kaliteli Karides Yemleri arasındadır. Ticari markası CFS (Colonge Shrimp Food) olan Peter’s Laden, Almanya’nın Köln/Zündorf kentinde 2009 yılında kurulmuştur. Omurgasız hayvan yetiştiriciliği için Alman HACCP standartları çerçevesinde, yüksek kalitede doğal yem üretimi yapan butik bir firmadır.
Fotoğraf:
[IMG]https://foto.akvaryum.com/fotolar/190064/020120171214311.jpg[/IMG]

1.CSF EdgeOmnia pro 25g, En temel karides yemidir. İçeriği: Moringa, chia tohumu, sebze, tahıl, hayvansal ve bitkisel proteinler, omega 3/6 yağ asitleri, mineraller, mikro elementler, mayalar, katı ve sıvı yağlar, alge, amino asitler ve antioksidanlar. Glutensizdir.

2.CSF Berg Power mix 25g, Bu karides yemi Avusturya Hohe Tauern Milli Parkının benzersiz dağ çayır otlarından yapılmıştır. İçeriği: Isırgan otu, moringa, polen, yer elması ve beta-glukanlar.

3.CSF Bee Fruit mix 25g, Karışık meyveli Arı karides yemidir. İçeriği: Çeşitli meyveler, Patlıcangiller (Solanaceae), ıspanak, ısırgan otu, hayvansal proteinler, üzüm çekirdeği unu, alge, kahverengi darı, mineraller ve antioksidan olarak fonksiyon gören ve bitki pigmentinden oluşan Karotenoidler.

4.CSF Maulbeer+ 25g, Dut yapraklı karides yemidir. İçeriği Dut yaprağı, beta-glukanlar, doğal kalsiyum, potasyum, demir açısından zengin olan vitaminler ve antioksidanlar.

5.CSF Hokkaido 10g, Hokkaido kabağı esaslı, karides yemidir. Hokkaido kabağı Japonya'da ünlü, büyük kabak bir cinsidir. Hokkaido kabağı, lifler açısından zengindir, A vitamini (beta-karoten), C vitamini, B grubu vitaminler (pantotenik asit, folik asit), zengin içerikli mineraller ve iz elementler (magnezyum, kalsiyum ve potasyum) içerir.

6.CSF Macro Pro 10g, Çok zengin içeriğe ve yüksek besleme gücüne sahip karides yemidir. İçeriği; ıspanak, gammarus, ısırgan otu, bloodworm, paprika, spirulina, polen, kurutulmuş artemia, beta-glukanlar, çörek otu, huş ağacı yaprağı, ceviz yaprağıdır. Burada Ispanak, ısırgan otu, ceviz/huş ağacı yaprakları ve paprika ürünün temel bileşenleridir. Bloodworms ve Artemia hayvansal protein bazlı bileşenleridir. Gammarus, kitin ihtiva etmektedir ve omurgasızların kabuk gelişimini destekler. Çörek otu, çoklu doymamış yağ asitleri bakımından zengindir, antibakteriyel ve antifungal olduğundan bağışıklık sistemini düzenler. Polen, bitkisel protein, doymamış yağlı asitleri, vitaminler, antibiyotik maddeler bakımından zengin olan (B vitamini, kalsiyum, potasyum, magnezyum) maddelerini içerir. Ceviz ve huş ağacı yaprakları bağışıklık savunmasını arttırır. Spirulina bitki proteinlerinin yüksek bir yüzdesini ihtiva eder, vitaminler ve çok sayıda eser elementler içerir.

7.CSF Medi mix 10g, “Korunma tedaviden daha iyidir" felsefesi ile üretilen toz karides yemidir. İçeriği; Isırgan otu, ekinezya, karahindiba, melisa, nane, muz, yabani sarımsak, kadife çiçeği, dereotu, maydanoz, peygamber çiçeği, yulaftan oluşan zengin bir içeriğe sahiptir.

8.CSF Tai mix 10g, Taiwan Bee karidesler için özel tasarlanmış yemdir. Isırgan tanenler, ıspanak, paprika, beta-glukanlar, beta-karoten, mineral tuzları, A ve C vitaminleri, silikatlar, demir, magnezyum, potasyum, çeşitli mineraller ve bitkisel proteinler içerir. C vitamini açısından zengin olan Paprika, karotenoidler içerdiğinden dolayı, karideslerde daha iyi renklenme sağlar. Yemin içeriğindeki Montmorillonit, özel bir zeolit olup, toksinlerin arınmasını ve sökülmesine yardımcı olarak, beyaz rengi belirginleştirir. İçerdiği Nannochloropsis, değerli omega-3 yağ asidi sağlayan ve bağışıklık sistemini güçlendiren bir yosundur.

9.CSF Brennnessel+ 25g, Isırgan otu ve C vitaminince zengin paprika içeriğine sahip doğal bir karides yemidir.

10.CSF Baby pro 25g, Yavru karidesler için özel tasarlanmış, öğütülmüş karides yemidir. İçeriğinde yavru karideslerin sağlıklı büyümesi için gereken tüm temel besin maddelerini barındırmaktadır. İçeriği: Yumuşak ve kabuklular, sebze, tahıl, hayvansal ve bitkisel proteinler, mayalar, katı ve sıvı yağlar, alge, mineraller

11.CSF BEE mix 10g, Arı karidesler için özel tasarlanmış yemdir. İçeriğinde, ıspanak, alge, mineraller, katı ve sıvı yağlar bulunur. Balık unu, yapay tatlandırıcı ve koruyucu madde içermez.

12.CSF Spinat pur 25g, % 100 doğal ıspanaktan oluşan karides yemidir, sadece vitaminler eklenmiştir. Tatlandırıcı, koruyucu maddeler, boyalar, katkı maddeleri ihtiva etmez.

[S]1.CSF EdgeOmnia pro 25g, 50 TL[/S] satıldı
2.CSF Berg Power mix 25g, 35 TL
[S]3.CSF Bee Fruit mix 25g, 55 TL[/S] satıldı
4.CSF Maulbeer+ 25g, 35 TL
5.CSF Hokkaido 10g, 30 TL
6.CSF Macro Pro 10g, 35 TL
7.CSF Medi mix 10g, 20 TL
[S]8.CSF Tai mix 10g, 35 TL[/S] satıldı
9.CSF Brennnessel+ 25g, 35 TL
10.CSF Baby pro 25g, 45 TL
11.CSF BEE mix 10g, 30 TL
12.CSF Spinat pur 25g, 20 TL
Vitrin Fotoğrafı:

Hakan

Aktif olmayan ilanlar, son güncellenme tarihinden 7 gün sonra silinirler.

İpucu: Sağ sol tuşlarını kullanarak aynı kategorideki diğer ilanlara çabuk şekilde ulaşabilirsiniz.