Su Piresi Kültürü (her Kültürde Yaklaşık 10 Pire)


sinanistanbulÇevrim Dışı
sinanistanbulÇevrim Dışı
Özel Üye
Son Güncelleme Zamanı: 24 Eylül 2019 22:52
İl / İlçe / Semt: Istanbul / Bakirköy / Cevizlik
[B]Satılan Malzeme(ler):[/B] SU PİRESİ KÜLTÜRÜ (HER KÜLTÜRDE YAKLAŞIK 10 ADET SU PİRESİ)
[B]Adet Fiyatı: [/B] 0.0001
Toplu Alım Fiyatı:
[B]Adedi: [/B]
[B]İrtibat Bilgileri: [/B]0533 213 25 75 SADECE WHATSAPP MESAJLA İLETİŞİM.
[B]Nakliye ile İlgili Ek Bilgiler: [/B] KARGO YOK, İSTANBUL BAKIRKÖY'DEN EVDEN ELDEN TESLİM.
[B]Diğer Ek Bilgiler: [/B]SU PİRELERİNİN CİNSİ KÜÇÜK BOY OLANLARDANDIR. ÜRETİM YAPACAK ARKADAŞLARA HATIRI SAYILIR İNDİRİM YAPACAĞIM[;)]. HER KÜLTÜRDE SU PİRESİ ADEDİ 10 TANE KADAR OLACAKTIR, AMACIM CANLI YEM SATIŞI DEĞİL SU PİRESİ ÜRETİMİNİ YAYGINLAŞTIRMAK, KOLAY TEMİN EDİLEBİLİR HALE GETİRMEKTİR. LÜTFEN KARGO İLE GÖNDERİM İSTEMEYİNİZ.[:cik:] WHATSAPPTAN MESAJ ATIN UYGUN OLDUĞUMDA CEVAPLAYACAĞIM.

[B]KÜLTÜR BAKIMI:[/B] 2.5 LİTRELİK PET ŞİŞE İÇİNE AKVARYUMUNUZDAN DİP TORTUSU İLE BİRLİKTE YARIYA KADAR SU DOLDURUN. KÜLTÜRÜ BU KARIŞIMIN İÇİNE BOŞALTIYORSUNUZ. 2,5 LİTRE PET ŞİŞE YARIDAN FAZLA DOLU OLACAK ŞEKİLDE EVİNİZDE DOĞUYA BAKAN BİR PENCERENİN ÖNÜNE YERLEŞTİRİLECEK. SABAH GÜNEŞİ GÖREBİLİR AMA ÖĞLEN VE ÖĞLEDEN SONRAKİ GÜNEŞ SUYUN ISINIP PİRELERİN ÖLMESİNE SEBEP OLUR. ŞİŞENİN AĞIZ KISMINI BİR PARÇA TÜL İLE KAPATIRSANIZ SİVRİSİNEKLERİ UZAK TUTMUŞ OLURSUNUZ. PİRELER ÇOĞALINCA AYNI 2.5 LİTRELİK PET ŞİŞE KÜLTÜRÜNDE BİR ADET DAHA HAZIRLAYIN VE PİRELERİ İKİ ŞİŞEYE PAYLAŞTIRIN, BU SAYEDE BİR KÜLTÜR ÇÖKERSE DİĞERİ YEDEK KALMIŞ OLUR.
PİRELERİN İKİ ÖNEMLİ [B]ÖLÜM SEBEBİ[/B] VARDIR; BİRİNCİSİ [B]AŞIRI YEMLEME[/B]. İKİNCİSİ [B]AŞIRI SICAK[/B]. YUKARIDA YAZDIKLARIMA DİKKAT ETTİYSENİZ PİRE KÜLTÜRLERİNE BİZ HİÇ YEM VERMİYORUZ, SABAH IŞIĞI VE AKVARYUMDAN ÇEKİLEN DİP TORTUSU ONLARIN YEM İHTİYACINI İLELEBET KARŞILAYACAKTIR. BU ŞEKİLDE SENELERCE HİÇ MÜDAHALE OLMADAN KÜLTÜRLERİ KORUYABİLİRSİNİZ.


YETERLİ SAYIDA YEDEK KÜLTÜR OLUŞTURDUKTAN SONRA, BİR MİKTAR SU PİRESİNE BOL IŞIK VE BESİN VEREREK HIZLA ÇOĞALTIP BALIKLARINIZA ZİYAFET ÇEKEBİLİRSİNİZ, VEYA BENİM YAPTIĞIM GİBİ SU PİRELERİNİZİ KEYİFLE SEYREDEBİLİRSİNİZ.[:iyi:]

BÜYÜK HARFLERLE YAZDIĞIM İÇİN KUSURA BAKMAYIN, KİMSEYE BAĞIRIYOR DEĞİLİM.[:)]

[IMG]https://foto.akvaryum.com/fotolar/127273/070820191312461.jpg[/IMG]Vitrin Fotoğrafı:

Sinan

İpucu: Sağ sol tuşlarını kullanarak aynı kategorideki diğer ilanlara çabuk şekilde ulaşabilirsiniz.