strafordan buhar cami olurmu?

nintendoÇevrim Dışı

İl: Izmir
nintendoÇevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 27 Aralık 2009 11:42
Selam arkadaslar.forumda arayip bulamadim.strafordan  buhar cami yapmak istiyorum yapan arkadaslar varmi acaba_?cam gibi kullanisli olurmu sizce?

strafordan kapak yaptim arkadaslaslar ilk mesaji attiktan sonra 3 saat icinde  isi hallettim.aydinlatma isinide kapak ustunden cozdum.fotolarida yuklucem.
nintendo2009-12-27 16:31:49

Üye imzalarını sadece giriş yapan üyelerimiz görebilir

BeardfishÇevrim Dışı

İl: Istanbul
BeardfishÇevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 27 Aralık 2009 11:46
Bende Strafordan Buhar camı yapmayı düsünüyorum. Aklıma aksi bir sey gelmiyor. Bakalım Arkadaslar ne diyecek.

vedatkzkÇevrim Dışı

İl: Bursa
vedatkzkÇevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 27 Aralık 2009 12:29
[QUOTE=nintendo]Selam arkadaslar.forumda arayip bulamadim.strafordan  buhar cami yapmak istiyorum yapan arkadaslar varmi acaba_?cam gibi kullanisli olurmu sizce?[/QUOTE] ,

Strafordan buhar camı yaptığınız taktirde ışıklandırmayıda dalgıç florosanla çözmeniz gerekiyor yani ışıklandırmanızda suyun içinde bulunması gerekiyor ancak bu şekilde kullanabilirsiniz yada hiç ışıklandırma kullanmıyorsanız yine straforu kullanabilirsiniz ama size ben ince cam kestirmenizi yada tam yazılışını bilmiyorum reklamcılardan pleksi kestirirseniz oda işe yarar sanırım bunu akvaryumdaki ısı kaybını önlemek için kullanıcaksınız bunu en güzel bu şekilde yaparsınız akvaryumunuzun altına ve arka büyük cama ve yan küçük camlara strafor yapıştırın akvaryumunuzun üstünede ince cam kestirin.Saygılar...
vedatkzk2009-12-27 12:29:41

nintendoÇevrim Dışı

İl: Izmir
nintendoÇevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 08 Ocak 2010 08:42
Denedim yaptim oldu ama kullanissiz oldu.cam kestirip koydum 1o numara oldu.Dans