Bornova Cup Cup akvaryum.

Tolga ILGIMÇevrim Dışı

Özel Üye
İl: Izmir
Tolga ILGIMÇevrim Dışı
Özel Üye
Gönderim Zamanı: 09 Ocak 2012 12:41
Merhaba ;

Bornova cup cup akvaryumu birçok kişi bitki konusunda öneriyor. Forumda araştırma yapar ikende kimisi fiyatların piyasaya göre pahalı olduğunu söylemiş. Özelikle son zamanlarda oradan alışveriş yapanlar varmı ?
Şimdiden teşekkür ederim.

Üye imzalarını sadece giriş yapan üyelerimiz görebilir

iahmetgunayÇevrim Dışı

Özel Üye
iahmetgunayÇevrim Dışı
Özel Üye
Gönderim Zamanı: 09 Ocak 2012 17:17
Merhaba,
Cup Cup Akvaryum'da fiyatlar ekseriyetle biraz yüksektir ama bu rakam 10%'ları geçmez.Bu verdiğiniz farka karşılık sağlıklı canlılar alırsınız.
Ben bitki alışverişi hiç yapmadım,ancak aldığım canlılar gayet sağlıklı.Bitki olarak da oldukça zengin çeşitlere sahipler.Bunun karşılığında da biraz fazla ödeme yapmak bana mantıklı geliyor açıkçası.
Ayrıca hemen hemen her dönem canlı yem bulunabilen bir adres olmasıyla da beğenimi kazandı.
Saygılar...

PS.:Bitki alışverişi için forumdaki arkadaşları tavsiye ederim.

Tolga ILGIMÇevrim Dışı

Özel Üye
Tolga ILGIMÇevrim Dışı
Özel Üye
Gönderim Zamanı: 10 Ocak 2012 01:12
[QUOTE=iahmetgunay]Merhaba,
Cup Cup Akvaryum'da fiyatlar ekseriyetle biraz yüksektir ama bu rakam 10%'ları geçmez.Bu verdiğiniz farka karşılık sağlıklı canlılar alırsınız.
Ben bitki alışverişi hiç yapmadım,ancak aldığım canlılar gayet sağlıklı.Bitki olarak da oldukça zengin çeşitlere sahipler.Bunun karşılığında da biraz fazla ödeme yapmak bana mantıklı geliyor açıkçası.
Ayrıca hemen hemen her dönem canlı yem bulunabilen bir adres olmasıyla da beğenimi kazandı.
Saygılar...

PS.:Bitki alışverişi için forumdaki arkadaşları tavsiye ederim.
[/QUOTE]
Ahmet Bey ;
Mesajınız için teşekkür ederim. Açıkçası  sabit bir gelirim olmadığı için en ucuzu bulmak zorundayım , o yüzden bende sitedeki hobici arkadaşlardan faydalanmayı uygun buldum.

CERKUTAYÇevrim Dışı

Özel Üye
İl: Manisa
CERKUTAYÇevrim Dışı
Özel Üye
Gönderim Zamanı: 11 Ocak 2012 02:32

Cup cup çok pahalı.5x5 parvula 25 tl,limon kökü 5 tl,brisellis 5x7 idi sanırım 35 tl gibi bir fiyat söylemişti.Kısacası pahalı ama kalite konusunda hakkını yememek lazım.