OTOMATİK AKVARYUM YEMLEME SİSTEMLER VE IŞIKLANDİRMA SİSTEMLER

mehmethan06Çevrim Dışı

İl: Ankara
mehmethan06Çevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 26 Şubat 2012 15:40

AKVARYUMDA BULUNAN BALIKLARIMIZ YEMLEMEK HEPİMİZ İCİN BİR EZİYETTİR DİYE BİR COGUMUZ BALIKLARI COK SEVİYORUZ AMA YEMLEMEK HEP ZOR GELMİŞTİR PİYASADA SATILAN BALIK YEMLEME OLDUKCA PAHALI BİR SİSTEM OLDUGU İCİN BENDE BUNLA İLGİLİ BİR GELİŞTİRME YAPTIM VE KENDİ YAPTIGIM OTOMAYTİK YEMLEMEYİ SİZLERLE PAYLAŞIYORUM ARKADASLAR COK UCUZ BİR FİYATA VE HERKESİN EVİNDE BULUNACAK MAZEMELER.

GEREKLİ OLAN MAZEMELER TEK TEK ANLATAYİM ARKADASLAR

1.SAAT (COK UCUZ HER YERDE BULABİLİRSİNİZ)

2.OTOMATİK ODA SPREY (ALIŞ VER MARKETLERİNDE BAKKALARİNİZDA KISACASİ HER YERDE BULABLİRSİNİZ)

3.BALIK YEM KUTUSU (BUNUDA EMİNİM Kİ HEPİNİZİN EVİNDE BALIK YEM KUTUSU VARDİR)

4.KALEM DIŞI (HER TÜRLÜ KALEM OLABİLİR KALEMİN İCLERİNİ CKARTIYORUZ )

5. MARKAP UCU YANİ TIG (BUNUDA TÜM BİR MİLYONCULARDA BULABİLİRİSNİZ ANKARADA FİYATI 1 TL GİBİ BİRŞEYDİR BENİM ALDİGİMDA UCU ELMAS OLMADİGİ İCİN COK UCUZ BUNLAR)

6.STEP MOTORU (BUNUDA UZAKTAN KUMANDALİ ARABALARDA SÖKEBİLRİSİİNİZ YADA TEYPLERDE SÖKEBİLİRSİNİZ YADA CD ROOMLARİN İCİNDA BUNUNAN MOTORLAR )

7.ÇARK (BUNUDA YİNE OYUNCAK MOTORLARDAN SÖKEBİLİRSİNİZ)

8.CEP TELFON ADAPTORÜ( EMİNİM Kİ HEPİNİZİN EİNDE FAZLASİ İLE VARDİR)

9.STOFER (BUNUDA YENİ ALDİGİNİZ ELEKTORİNİK EŞYALARİN İCİNDE CİKAN MAZEME )

10:KABLO (HERKESİN EVİNDE FAZLASİ İLE VARDİR)

11.LED (PİYASADECE OLDUKCA FAZLA VAR İSTER LED ŞERİTLER İSTER TEKLİ LEDLER OLSUN ARKADASLAR.)

BURADA VİDEOSUNU İZLEYEBİLİRİSİNİZ YOUTU.COM YÖNLENECEKTİRİNİDİR TYIKLADİGİNİZ ZAMAN ARKADALSAR

http://www.youtube.com/watch?v=zpOkTA2rhX8&feature=youtu.be

Üye imzalarını sadece giriş yapan üyelerimiz görebilir

Murat.YILMAZÇevrim Dışı

İl: Istanbul
Murat.YILMAZÇevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 26 Şubat 2012 16:46
Anlatım Süper

fatih1inciÇevrim Dışı

İl: Sivas
fatih1inciÇevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 26 Şubat 2012 17:04
Otomatik su deiştirme, otomatik filtreleme, otomatik yemleme..abi herşeyi yaptınızda.. yem bittiğinde  yemi nasıl otomatik olarkak yapcaz bide onu yaparsanız tamamdır :))) otomatik yem yapma makinesi..:) 
(100 gram ıspana 100 gram  patates.. 100 gram kurt falan makinaya atcaz makina  doğrayacak hazır hale geirecek yemleme makınasına falan :)))) ordan balılara ohh ne ala:)

karemisolaÇevrim Dışı

İl: Hatay
karemisolaÇevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 26 Şubat 2012 18:38
Evde olmadığımızda veya tatile gittiğimizde güzel bişey aslında
Ama bence balıklara yem atıp o yem o yem parçalarını kapmalarını izlemek bu hobinin en büyüleyici tarafı

umittayfurÇevrim Dışı

İl: Bursa
umittayfurÇevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 01 Mart 2012 10:36
Emek için çok büyük tbrk ederim lakin tek kafama takılan sorun sistemin dışarı atımı sırasında kullanılan matkap ucu o kalem dışını zamanla aşındırıcak cinsten nedeni almış olduğunuz matkap ucu demir delmek için kullanılan cinsinden yani plastiği kesin keser etrafındaki hivset çok keskindir benim fikrim duvar delmek için olan veya gene oyuncak araba veya ona benzer sistemlerde bulunabilecek plastik matkap sisteminde uçlar kullanmak daha mantıklı emin olun o yemleri atarken zamanla demir matkap ucu dışarı plastik te atacaktır böylelikle de balıklarınız da küçük plastik parçacıkları yemek gibi bir duruma girdiğinde olabilecekleri siz düşünün derim geri kalan sistem harika ötesi süper bir çalışma ellerinize sağlık.