Lepisteslerim hakkında

1998CanÇevrim Dışı

İl: Istanbul
1998CanÇevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 09 Eylül 2013 18:56
Herkese merhaba arkadaşlar.
2 Gün önce dayıma akvaryumumu 1 günlüğüne verdim çünkü lazımdı suyu boşalttım verdim 4 dişi 1 erkek ve 6 lepistes yavrum vardı (yavrulukta) akvaryumda suyu biraz kötüydü zaten kum alıcaktım bugün mercan kumu aldım ve akvaryuma 50 saat dinlenmiş suyu koydum sonra kumu ekledim biraz sonrada dekorları yapıp bitki vs. yerleştirdim ve 4 dişi 1 erkeği ana tankıma ekledim yavruları küçük akvarumda 10 lt akvaryumda mercan kumu koydum küçük bi taş ve bitki ekledim yavrularım sağlıklı görünüyor birde bugün mikromin yavru yemi aldım daha yediklerini görmedim ama yemişlerdir yavrular ne zaman büyür yavrular yaklaşık 5-6 günlük ne zaman 1-2 cm i geçerler birde ana tankta salyangozum var 2 kere akvaryum dışında salonda gezerken buldum cam kestiricem akvaryuma birde az önce filtrenin üstüne çıkmıştı kahverengi nokta nokta şeyler bıraktı oraya acaba dışkısı falanmı? Şu anda bütün balıklarım sağlıklı görünüyor neşeli görünüyor inşallah hep neşeli kalırlar bu arada akvaryumum 30 lt.TEŞEKKÜRLER,SAĞLIKLI BALIKLAR.

Üye imzalarını sadece giriş yapan üyelerimiz görebilir

frezya3Çevrim Dışı

İl: Konya
frezya3Çevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 09 Eylül 2013 19:44
Salyangozunuz yumurta brakmış olabilir bu arada salyangozu nasıl salonda gezerken buldunuz:) üstü kapalı değil mi?

1998CanÇevrim Dışı

İl: Istanbul
1998CanÇevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 09 Eylül 2013 19:56
Hayır yumurta olamaz :D hayır cam kestiricem kapalı değil