ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
emrahccc
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
1
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
12 Ocak 2007 12:48
Toplam Mesaj:
31 [0.00 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
EMRAH ÖZDEMİR
Doğum Tarihi:
13 Mart 1982
İl:
Istanbul
Meslek:
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

EMRAH ÖZDEMİR

SON 10 MESAJI

Sarı Prenses Erkeği

Merhaba arkadaşlar

Sarı prenseslerin erkeklerinde siyahlaşma olurmu siyahlaşma varsa kesin erkek diyebilirmiyiz.Bana dişilerinde kızışınca siyahlaşabileceğini söylediler doğrumudur?

Teşekkürler

DİŞİ SARI PRENSESLER

Merhaba arkadaşlar;

Bu soruyu daha öncede sordum ama beni tatmin edecek bir yanıt alamadım. Akvaryumumda 2 adet erkekten büyük 3 adet erkekten küçük sarı prensesim var yanlızca sarı prenses akvaryumumu  1.5 ay önce kurdum büyük dişiler erkeği kovalıyor erkekte hiç bir şey yok. Hep biryerde duruyor.Alışmalarını bekledim ama hep aynı ne yapmalıyım.Daha büyük bir erkek mi alayım sizce problem ne olabilir.

İlgilendiğiniz için hepinize şimdiden teşekkürler. 

emrahccc2006-10-14 21:52:54
SARI PRENSESLERİM

Merhaba arkadaşlar,

Akvaryumumu yanlızca sarı prenses yaptım.Bir tane erkek iki tane erkekten büyük dişim üç tane normal dişim beş tanede küçük sarı prensesim var erkek prenses çok durgun dişilere yanaşmıyor. Acaba erkekte proplem mi vardır. Ne yapmalıyım bazen büyük dişiler dürtüyorlar başka bir yere kaçıyor. Erkeğimi değiştirsem yoksa bir erkek daha mı alsam. Çiftleşmeleri ne kadar zaman alabilir.Yardımlarınız için hepinize şimdiden teşekkür ederim.

ağzı doldu

Tebrikler

Nasıl aldı Ben nasıl aldığını hiç görmedim biraz açıklarmısın?

Teşekkürler.

Sarı prensesimden bir şov daha

Süper

Sağlıklı balıklar.57 yavru süper ben 11 tane alabildim. dişin büyük sanırım.

Sağlıklı balıklar.

Sarı prenses yavruları

İki hafta önce doğan sarı prenses yavrularım için bir yavru akvaryumu kurdum.Fakat bunları ne zaman ana akvaryuma alabilirim bilmiyorum. Ana akvaryumumda snow prensesler ve sarı prensesler var.Ne kadar sonra zarar vermezler.

Teşekkürler. 

Sarı prenses ve snow prenses

Merhaba arkadaşlar;

Sarı prensesler vesnow prensesler bir arada uyum içinde yaşar mı?

Dişi snow prensesim 1 gündür sürekli kendi etrafında dönüyor ne yapmalıyım bilmiyorum.Hiç böyle birşey başıma gelmedi.Galiba rahatsız kendini zıplayarak akvaryumun üstüne vuruyor ne yapmalıyım?

Yardımlarınız için şimdiden hepinize teşekkür ederim.

Sarı prenseslerim çiftleşir mi?

Dişi sarı penseslerimin rengi limon sarısı erkek olan portakal rengi acaba bu çiftleşmelerini etkiler mi?

Erkek farklı bir tür müdür?

CİCHLET YAVRULARI

Artemia nedir hiç duymadım yemin markasımı yoksa çeşiti mi?

Teşekkürler

CİCHLET YAVRULARI

sarı prenses

teşekkür ederim

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.