ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
ibrahimozel
Kullanıcı Grubu:
Forum Özel Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
24
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
22 Ekim 2023 23:17
Toplam Mesaj:
656 [0.10 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
İbrahim Hakkı ÖZEL
Doğum Tarihi:
28 Ağustos 1981
İl:
Yurtdisi
Meslek:
IT Uzmanı
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

İbrahim Hakkı ÖZEL Almanya

SON 10 MESAJI

Diy Wifi Otomatik Dozlama - Dosing Pump
Helal olsun, bu tarz gelistirmeleri hem yapip hemde maliyetlerine kadar hobici arkadaslarla paylasiyor olman gercekten cok guzel. Eline saglik.
Cüce Amerikan Dünyası
Merhaba arkadaslar, nasilsiniz? 4 yillik bir aradan sonra tekrar su foruma bir bakayim dedim =)
Apisto Türleri ile İlgili Sorularınız Cevapları
Merhaba arkadaslar, nasilsiniz? 4 yillik bir aradan sonra tekrar su foruma bir bakayim dedim =)

Cüce Amerikan Dünyası
[QUOTE=bilentungul]Ben burada nadir tür elde ettim diyorum, bizim İbrahim 2012 yılında besliyormuş

http://www.akvaryum.com/forum/dicrossus_filamentosus_k600096.asp[/QUOTE]

Bu balığı kuru yeme bile alıştırmıştım :) Söyleyecek çok sözüm var ama sarfetmiyorum. Hobiden artık uzaklaştım. Türkiye'de hobi hala çok gerilerde. Birkaç kişinin güdümünde ve hala ticaret başı çekiyor. Umarım yeni nesil gençler ile gelişme kaydeder.
60x50x50h nano
Maşallah çok güzel görünüyor. Hobi böyle birşey bir sebep çıkıyor bir şekilde tekrar dönüyorsun.
Yakındanda görme şansım oldu.  Sırf şu kardidesler ve conchlar için tuzlu su akvaryumu kurulabilir.

200x40x40 akvaryum oluşumu
Kürşad bey, akvaryumunuz hayırlı olur inşallah. Boyut olarak güzel, 2 metre uzunluğundaki akvaryumda balıklar bir uçtan bir uca sürü halinde yüzerse çok seyirlik olur.

Yükseklik konusunda frontosa benzeri derin sularda yaşayan balık beslemediğiniz sürece herhangi bir sorun yaşamazsınız. Güney amerika nehir kollarının derinliği de öyle çok fazla değildir.

Aydınlatma ile ilgili olarak Mustafa(darkaura) arkadaşımız işin gerçekten ehli, çok güzel bir ışıklandırma yapacağından eminim.

Sürü balıkları ile birlikte mutlaka avcı balık koymalısınız ki sürü balıkları sürü yapsın. Melek güzel bir seçin olabilir. Akvaryumumda 4 farklı türden tetra grubu (her türden 100er tane) bulundurup içerisine arowana atmıstım. Sürüleri izlemek ile arowananin  tetra sürülerine dalısını izlemek cok keyifliydi. Tetralar hızlı oldukları için ve arowanayı tok tuttugum icin cok kaybım olmadı.

Akvaryumunuz gelsin, fotoğraflar ekleyin, boylece yavas yavas konu ilerleyecektir.
FW Garden
Gerçekten son dönemde yapılan en güzel paylaşımlardan bir tanesi olmuş. Haydar kardeşim hem kendi tankını tanıtmış hemde bilgisini ortaya sermiş, keyifle okudum. Mustafa kardeşimde çok sağlam led aydınlatma yapmış. Bana her ikisine de teşekkür etmek kalıyor. Böyle paylaşımlar hobiye ve hobinin değerine değer katıyor. Takipteyim...
İbrahim HAKKI ÖZEL Akvaryum.
Dükkanı hızlı bir şekilde (2 gün içinde) kapattık. Dükkan sahibi ile ilgili sorun yaşadık, içeride yaptığımız tadilat başımıza iş açtı, kavga gürültü bir şekilde hallettik. Şimdilik malzemeler koliler şeklinde numaralandırılmış ve listelenmiş şekilde evde duruyor. Elimdeki ürünleri uygun bir fiyat politikasıyla www.ozelakvaryum.net sitesinde yazdım. İhtiyacınız olan ürünleri alabilirsiniz yada kargolayabilirim.  Hobi ile ilgili ne yapacağıma ve nerede yapacağıma karar verince buradan bilgilendirme yapacağım.

Tüm dostlara sevgiler, selamlar.

Not: Hobi ile ilgili sorularınızı özelden yada forumdan cevaplamaya devam edeceğim.
Maltepe'deki en büyük mağazası ile Özel Akvaryum
Dükkanı hızlı bir şekilde (2 gün içinde) kapattık. Dükkan sahibi ile ilgili sorun yaşadık, içeride yaptığımız tadilat başımıza iş açtı, kavga gürültü bir şekilde hallettik. Şimdilik malzemeler koliler şeklinde numaralandırılmış ve listelenmiş şekilde evde duruyor. Elimdeki ürünleri uygun bir fiyat politikasıyla www.ozelakvaryum.net sitesinde yazdım. İhtiyacınız olan ürünleri alabilirsiniz yada kargolayabilirim.  Hobi ile ilgili ne yapacağıma ve nerede yapacağıma karar verince buradan bilgilendirme yapacağım.

Tüm dostlara sevgiler, selamlar.

Not: Hobi ile ilgili sorularınızı özelden yada forumdan cevaplamaya devam edeceğim.
Maltepe'deki en büyük mağazası ile Özel Akvaryum
Gökberk bey her zaman bekleriz. Fransa'da hobi ne durumda? Fransızlar bu hobide ne kadar ilgililer?

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.