ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
atlantis.etlik
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
0
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
22 Temmuz 2011 20:08
Toplam Mesaj:
2 [0.00 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
gökhan ünlü
Doğum Tarihi:
Girilmedi
İl:
Ankara
Meslek:
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

gökhan ünlü

SON 2 MESAJI

140x80x? yeni proje katkılarınızı bekliyor
Merhabalar bence 140*50*60 yapmalısın sump konusunuda iyi araştır derim bende 200*50*60 ölçülerinde bir tank var ve sump sistemimde bahsettiğinizden ama geçtiğimiz gün farklı bir sump gördüm ve bizimkilerin aslında çokta iyi olmadığını anladım gördüğüm sump akvaryumun köşesinde çapraz bir şekilde bölünmüs ve bölünen yerin alt kısmında ızgara var pislik o ızgaradan o hazneye geliyor ve bir boru onu aşağı sumpa atıyor temizlenen suyuda iyi bir motor diğer köşeden geri tanka basıyor benim çok ilgimi çekti kendiminkini bile değiştirmeyi düşünüyorum balık olarakta ikola yada moba öneririm saygılarımla.
Şişme havuz
Burak bey o bahsettiğiniz havuzların çok hacmi yüksek olanlarıda var fakat benim anladığım kadarıyla ortalama 300-400litrelik bi havuz alırsınız bende 700 lt karma malavi tank var ve ısıtıcı çalıştırmıyorum ve dipçek yaptığımda inanın ısı derecesi 19 dereceye kadar düşüyor bence ısı yönünden bir problem yaşamazsınız fakat eğerki havuzun litre hacmi çok olur ise sıkıntı olabilir havaya gelince pipo filtre kullanabilirsiniz iyi forumlar kolay gelsin.

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.