ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
Mustafa_166
Kullanıcı Grubu:
Forum Özel Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
2
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
03 Şubat 2021 21:16
Toplam Mesaj:
322 [0.05 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
Mustafa Sen
Doğum Tarihi:
12 Ekim 1990
İl:
Izmir
Meslek:
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

Mustafa Sen

SON 10 MESAJI

Sıkıntındayım Cok İyi Bilenler Bir Bakarmisiniz
Sık sık dip çekimi yaparak su değişimi yapın ve iyi bir iç filtre amayı deneyin. Sizde bulunan balıklar çok kolay yavru veren balıklar dediklerimi yapın gerisi mutlaka gelir.[EDIT]Mustafa_166,2019-12-14 00:23:01[/EDIT]
Ichthyo çözelti kullanımı öncesi bir soru
[QUOTE=FURKAN123456789]Kardeşim bende ciklet besledim hiç kimseye ciklet bakmalarını tavsiye etmmem[/QUOTE]
Demekki sorun sizde ben yıllardır besliyorum ve besleyen bircok arkadasım var.Cichlid deyip geçmeyin yüzlerce türü var ve herbir türün özellikleri ve ihtiyaçları farklı... 
Bu ilaç öldürür mü?
İlacın markası nedir ?
Çöpçü kuyruğu ?
Ayrı bir yere al sonra elinde hangi yem varsa onu ver ama dibe ulaşan yemlerden olmasına dikkat et.Kısa zamanda düzelir
Astronotumun nesi var parazit??
1.Vatozun bu hareketi normal

2.Nefes almada büyük ihtimal sorun yok ama akvaryuma biraz daha fazla oksijen saglamaya çalışın sudaki oksijen çözülümü yaz aylarında en aza iner.

3.Akvaryuma uygun miktarda tuz atın koruma amaçlı ben balıkta bir saglık sorunu farkedemedim bazen yüzgeçlerde böyle lekeler olabiliyor.Ayrıyeten 16 cm bir Astronotun beyaz benekten ölmesi zor bir ihtimal zaten beyaz benek olsaydı baş çevresindede benekler olurdu.

4.Bu hava kabarcıklarının zararı yok balıklar hava taşının yakınlarında durdukları zaman böyle kabarcıklar olabiliyor.
Papağanım :(
Protein ağırlıklı yemler verin renlenmesini olumlu etkiler.
Yunusumda Kızarıklık
Diğer balıklarla kavga etmiştir.
Beyin ölümü
[QUOTE=cihadfurkan]Sağolun şu anda vatozumu akvaryuma salıyorum ama hayvan kendine özgüveni kaybetmiş sürekli kaçıyor bir yere giriyor ve çıkmıyor.Şu anda yavrulukta napacağımı bilmiyorum.Bu hayvan ne zaman kendine gelir. [/QUOTE]
O hayvan zaten kendinde :) vatozlar gündüzleri aktif değillerdir diğer balıklarla karıştırmayın diğerleri gibi sürekli faal olmasını beklemeyin.Artık bırakın vatozu kendi haline o kendini idare eder :)
fronotozalarda mantar
Akvaryum büyük olduğu için başka bir tanka tadavi yapmanız daha iyi olacaktır.

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.