ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
fidan46
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
0
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
01 Ocak 2014 14:06
Toplam Mesaj:
20 [0.00 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
Yunus Fidan
Doğum Tarihi:
22 Şubat 1994
İl:
Kahramanmaras
Meslek:
Öğrenci
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

190 Lt Kırmızı Pacu - Pengasus Köpek Balığı - 140 Lt Japon Balığı

SON 10 MESAJI

Jebo 839 Nasıl

838 4 sepetli filtre 839 dan watt ı ve debisi düşük modelidir , Bende 829 kullanıyorum çok memnunum, Lifetech ve Jebo aynı fabrikada üretilmektedir ,   Yeşil Modellerinde , sepetleri beyaz, ve mili seramik, siyah olan modelleride  sepetleride siyah , mili demirden üretilmiştir orta kalite bir dış filtrelerdir ama muslukları pek sağlam değildir ,

Mücevher Ciklet Hakkında ?
Üstteki yazıyı tekrar okuyun  engin bey , eş seçmelerini sağlasın diyorum, tek tür olduğunu biliyorum  
Buz gibi suda Japon Balığı
Değerli yorumlarınız için teşekkürler, 20 derece ayarında ısıtıcı kullanacağım, benim sormak istediğim ısıtıcının sarfiyatı değil, sadece gereklimi diye merak ettim,beni bu konuda bilgilendirdiniz  sağolun:)  
Buz gibi suda Japon Balığı
Selam , 140 Lt.lik akvaryumda , 10 tane japon balığı besliyorum , işyerimiz çok soğuk, ısıtıcı kullanmayı düşünüyorum , Elektrik sarfiyatı artacak , hiç durmadan çalışacağı için bozulacağından dolayı vazgeçtim , balıkları alırken akvaryumcu da birşey olmaz demişti, Yalnız hareketleri çok yavaş, bunun da koiler gibi kışın metabolizmasının yavaşladığını düşünerek , filtrenin sarsıntısını azalttım  balıkları hareketsizliğinden dolayı savuruyordu çünkü , yüzeyde bulunan yemi yemiyorlardı, onun için dip yemi aldım , herhangi bir hastalık yok , su değişimlerini ve vitamin gibi ihtiyaçlarını tamamlıyorum , yinede bir eksiklik varsa veya yapamam gereken birşey varsa yardımcı olun, su gerçekten çok soğuk, ölen veya hastalanan yok.
En İyi İç Filtre Hangisi
Haiyang HY-600 F Tavsiye ederim ,1 metrelik akvaryumumda kullanıyorum

Aynı boyutlarda  1 grup ( 10 kadar)  alıp aralarında eş seçmesini sağlamak en iyisi olacak sanırım.

Biraz daha bilgi verin arkadaşlar?  Ben tek tür bakıyorum yavru almak istiyorum..

Selam 90 Litrelik akvaryumda tek 8 cm erkek mücevher var, dün 2 dişi aldım erkekten biraz küçük 5-6 cm boyundalar çok ta küçük değiller sanırım bu boyutlarda bulabildim  , erkek dişilerin yüzgeçlerini ve kuyruklarını parçalamış ,  erkek geçici olarak küçük akvaryumdaydı , büyük akvaryumu temizleyince  üçünü aynı anda bıraktım , 1 gün sonra bu haldeler   bunu daha önce yaşadım neden böyle oluyor !!
balıklarım hakkında bilgi verirmisiniz ?
Tek tür besleyin , green teror yada, sarı prenses , hemen elden çıkarın yazık o balıklara diğerleri ne haldedir şimdi 
Blue Acara Eş Tutma Hakkında Bir Soru?
Diğer arkadaşlardan da yardım istiyorum !

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.