ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
reco77
Kullanıcı Grubu:
Forum Özel Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
47
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
27 Ekim 2023 09:10
Toplam Mesaj:
234 [0.06 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
Recep Deniz YÜCEER
Doğum Tarihi:
01 Ocak 1983
İl:
Istanbul
Meslek:
İdari İşler Yöneticisi
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

Recep Deniz YÜCEER / Çekmeköy

SON 10 MESAJI

Dış Filtre Önerisi
Merhaba,

Kesinlikle dış filtre öneririm bakımı ve temizliği açısından.
Belirtmiş olduğunuz dış filtrelerden Eheim Classic 250 modelini kullanıyorum yaklaşık 10 yıldır sadece bir pervane sorunu yaşadım o kadar hala takır takır çalışıyor.
Benim kullandığım akvaryum 90lt fazlasıyla yeterli geliyor ama size biraz fazla gelebilir bir model düşünüğünü deneyebilirsiniz yada musluklarından debisini kısarakta kullanabilirsiniz diye düşünüyorum..
Filtreyi aldığımda 150TL idi şimdiki fiyatını görünce bir şok yaşadım gerçekten kolay gelsin
Bakteri Dengesi Oturmuşmudur ?
Merhaba,

Kökler daha önce kullanılmadıysa bu tarz pamukçuk yapıyor.
Epey araştırmıştım ama bunları yiyen bir canlı ismi kimse verememişti.
Bende ucuz bir diş fırçası alıp 1-2 kez köklerin üzerlerini temizlemiştim bir daha da yapmadı.
Sunsun Hw-603 Dış Filtre
Akvaryum sehpasından aşağısı 40cm deseniz birde akvaryumun yüksekliği var ? Metreniz varsa yerden akvaryumun en üst noktasına kadar bir ölçün. Birde boruları olduğu gibi bırakmışsınız. Filtrenin yerini tam olarak belirledikten sonra boruları kısaltmanızı öneririm...
70 Litrede Ne Beslemeli..
Merhaba, Görsellik, dayanıklılık ve çoğalmasın diyorsan aklıma ilk gelen Tetra türleri oldu [:iyi:]
Sunsun Hw-603 Dış Filtre
Merhaba, bu filtreden 2 tane kullanıyorum 40lt akvaryumların için. Yalnız bu filtreden bir mucize beklemeyin derim. İçinde standart 3 sünger 1 tane elyafla geliyor. Suyu berrak bir hal almasını istiyorsanız ek malzeme şart. Ayrıca akvaryumdan ne kadar aşağıya koyduğunuzda önemli çünkü debisi kuvvetli değil ve belli bir süre sonrada daha da düşecek.. Benim bir tanesi akvaryumdan 20cm aşağıda diğeri ise 40cm aşağıda. Kutusunda 85cm kadar su basış yüksekliği diyor ama çok zor... Dediğim şekliyle kullanışlı ama standart malzemeleri ile bir mucize beklemeyin :)
2017 Yılı Takvim Dağıtımı İle İlgili Konu.
Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Elime ulaşalı çok oldu anca fırsat bulabildim...
Seachem Matrix Bumu ?
[QUOTE=BiotopeDogan]

Ürünü nereden aldınız Ve size nasıl bir ambalaj ile geldi ? [/QUOTE]

Ürünü gittigidiyor üzerinden "drpetshop" adlı kullanıcıdan aldım.
[URL]http://greenaqua2.greenaquallc.netdna-cdn.com/media/catalog/product/cache/3/image/1000x1000/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/s/e/seachem-matrix-biologiai-szuroanyag-250-ml.jpg[/URL]
Linkteki gibi içi gözükmeyen orjinal ambalajında geldi ama ambalajlarda (2 kutu aldım 250ml) herhangi bir koruma yada jelatin yoktu. Kapağı açınca direk ürüne istediğini ekleyip çıkartabilirsin o şekilde geldi... Orjinal ambalajı bu şekilde mi ? 25 ocakta aldım bugün kurulum yapacağım için ilk kez bugün baktım :(
Seachem Matrix Bumu ?
Merhaba arkadaşlar
Daha önce kullanmadığım için yapısını bilemiyorum ama internetteki görsellere bakılırsa bana gelen üründe bir garipli varmı sizce ? Kullanan arkadaşlardan yardım bekliyorum. Teşekkürler

Bana gelen;
[IMG]https://foto.akvaryum.com/fotolar/133758/050220171730271.jpg[/IMG]

İnternet görseli;
[IMG]https://foto.akvaryum.com/fotolar/133758/050220171731291.jpg[/IMG]
Tetra Active Substrate Bitki Kumu
Erhan Hocam teşekkür ederim bilgi için, anladığım kadarıyla bu aquaclay diye satılan bitki kumlarının benzeri... Kullanan varsa tecrübelerini paylaşır belki dedim ama sanırım yok alıp test etmek lazım :)
Tetra Active Substrate Bitki Kumu
Tetra Active Substrate Bitki Kumu kullanan varmı arkadaşlar ? Fiyatı uygun gözüküyor diğer bitki kumlarına göre ama deneyim paylaşabilecek olursa çok güzel olur... Tane büyüklüğü belirtilmemiş yada görseli yok yada ben bulamadım. Teşekkürler

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.