ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
ibrahimkayabasi
Kullanıcı Grubu:
Forum Özel Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
4
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
25 Şubat 2019 22:04
Toplam Mesaj:
498 [0.08 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
ibrahim kayabaşı
Doğum Tarihi:
30 Ocak 1986
İl:
Kahramanmaras
Meslek:
Boş gezenin boş kalfası
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

İbrahim Kayabaşı Lepistes sevdalısı...

SON 10 MESAJI

JBL YEM NUMUNE GÖNDERİMLERİ

Numuneler elime ulaştı ayrıca kitapçıklar için çok teşekkürler.

JBL YEM NUMUNE GÖNDERİMLERİ
Merhaba bu güzel uygulamanız için teşekürler.Ben sizden lepisteslerim için pul yem tablet yemlerden rica ediyorum.İletişim bilgilerini mailinize attım,iyi çalışmlar.
boş akvaryumda cam temizliği
Tuz ruhu kullanabilirsiniz.
Katılaşmış Yeşil Nokta Yosunu
Akvaryum camında en güzel temizlik yöntemi tuz ruhudur,iyice duruladıktan sonra bir problem olmaycaktır.
Lepistes Akvaryumu
Yapay bitkileri çıkarıp canli bitki koyabilirsiniz,lepistesler canlı bitkili akvaryumlarda daha çok rahat ederler.Bol bitkli bir akvaryumda yavruları ayırmanızada gerek kalmaz sağlıklı bir şekilde büyürler.
forumun en ve ilk değişik akvaryum projesi....
[QUOTE=tamerce]

İbrahim bey. Ben forumda ya da bir başkasında böyle bir akvaryum görmedim. Tabi ki görmemiş olmam ilk kez benim yaptığım anlamına gelmez. Sizde yıllardır kullandığınız akvaryumunuzun fotoğraflarını buradan paylaşırsanız çok mutlu olurum. Birçok arkadaşlarınızdan bir kısmının da fotoğraflarını, isimlerini vs. paylaşırsanız belki yeni ve güzel şeyler ortaya çıkarabiliriz. Saygılar

[/QUOTE]
En kısa zamanda eklerim,forumda iç sump veya yan sump diye aratırsanız gereken fotograflara ulaşabilirsiniz.
AC-72 Yeni Frontosa Tankı
Dekorlar falan güzel görünüyor elinize sağlık ama biraz karanlık,daha parlak bir ışıkta çekilmiş resimleriniz varmı?
Sağlıklı ve sürekli lepistes nasıl yetiştirilir?
Lepisteslerinizin daha sağlıklı ve hızlı büyümesi için;yavrular 1,5 aylık olduklarında ayırın o şekilde büyütün.Hayvanlar bütün enerjilerini çiftleşmeye harcadıkları için gelişimleri yavaş oluyor.
Üretimhanecik
[QUOTE=dmr.ahmet] [QUOTE=ibrahimkayabasi][QUOTE=dmr.ahmet] [QUOTE=brk_tuncer]Sıradan tür olan lepisteslere 50 kuruş verecek akvaryumcu tanımıyorum maalesef.Sana kolay gelsin önünde çok uzun bir yol var...[/QUOTE]

İstanbul'da canlı doğuranları akvaryumcular almıyor. Ben bir keresinde canlı doğuran akvaryumumu boşaltmaya karar verdiğimde 4-5 akvaryumcuya gidip takas ya da para olarak değiştirmek istedim. Hepsi almıyoruz dedi. Hatta (yanlış hatırlamıyorsam o zaman gittiğim akvaryumculardan biriydi) içlerinden birisi de biz satış boyu canlı doğuranın tanesini 7 kuruşa alıyoruz toptancıdan dediTebessüm
[/QUOTE]

70 kuruş demek istediniz heralde.
[/QUOTE]

Hayır 70 kuruş değil, 7 kuruş. Yalnız düşündüm, içime bir kurt düştü, yalancı çıkmayalım. Toptancının alış fiyatını da hatırlıyor olabilirim. Yalnız 7 kuruşu net hatırlıyorum, bir akvaryumcu bana ders verir gibi demişti bunu, canlıdoğuranlarımla ilgili. Bu konuda mutlaka bilgisi olan arkadaş vardır.

Yalnız öyle olsa da düşüncem şu ki canlıdoğuranın satış boyu (2.5-3cm) bir akvaryumcuya 25-30 kuruştan fazlaya gelmiyordur. Çünkü eminönünde o boydaki canlı doğuranı 1-1.5 tl ye satın alabiliyorsunuz.
[/QUOTE]
Sizin o dediğiniz fiyatlar belki ithalatçı fiyatıdır,yoksa toptancıda 3 4 cm lepistes şuanda 70 ila 90 kuruş arası fiyatlar yükseldi bu ara. ibrahimkayabasi2010-01-11 09:09:17

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.