ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
peltek38
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
4
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
26 Mayıs 2013 21:41
Toplam Mesaj:
91 [0.02 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
burak peltek
Doğum Tarihi:
05 Ekim 1997
İl:
Içel
Meslek:
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

burak peltek

SON 10 MESAJI

Lepisteslerimin İçine pengasus koyabilirmiyim.
Arkadaşlar 4 adet lepistesim var acaba bunların içine 2 adet pengasus koysam beraber yaşarlarmı? Bilenler lütfen cevap yazsın.
Mersinde toptan veya perakende japon nerden alabilirim
Arkadaşlar Ben Mersinde oturuyoum. ben nerden toptan veya tane ile japon alabilirim veya mersinde bildiğiniz ucuz japon satan bir petshop veya toptancı varmı ? yardımlarınızı bekliyorum.
6mm akvaryuma 4mm cam
Tmm. da kesin bir şey söyleyin yardım edin acil diyorum yarın yaptırcam.
6mm akvaryuma 4mm cam
Arkadaşlar bir tanıdığımdan akvaryum aldım 75*30*35 ölçülerinde ama akvaryumun alt camı ve ön camı kırkıkmış alt camın ölçüleri 75*35 yan camın ölçüleri 75*30 bu akvaryumun camı 6mm sizce bu 6mm lik akvaryuma kırık yerlerini 4mm cam yapsam olurmu ? acil yardım bekliyorum ? peltek382013-01-28 15:12:44
Ciklet Yavrusu Alacağım Bakarmısınız önemli

Arkadaşlar o zman şidmi her cinsten 5 yada 6 tane alayım zaten toplamda 18 civarında oluyor sizce 60 cm lik akvaryumda ne kadar boya gelir veya ne kdar besleyebilirim. sonra ayıracağım iyi balıkalrı kötüleri başkasıan verceğim ?

Abi Benim 1 metrelik akvaryum var ama s akıtıyor şidmi galiba ya 60 ya 80 cm lik bir akvaryum var onu getireceğim eve ona atacağım ve şidmilik 1 kaç ay onda büyüteceğim sadece 16 adet balık alacağım bunları büyütüp kendime damızlık yapacağım daha ilk defa ciklet besleyeceğim. sizce olurmu ayrıca bunlar büyüynce 1 metrelik akvaryuam laacağım 1 metrelik akvaryuma 15 tane damzılık atabilirsin dediler sizce doğruluk değeri ne dir ayrıca yardımlarınızı bekliyorum. balık fiyatıan gelince 1 kaç tanesini bedava diğerlerini büyük ihtimalle 1-1.5 tl ye alacağım ayrıca cinsiyetlerinini nasıl anlayacağım biraz yardım ederseniz.
Arkadaşlar Ben Bizim Evin Yakınındaki bir balık toptancısından balık alacağım 15-20 kadar ama bunlar 3 cm civarında cinsiyetlerini nasıl anlayacağım ve balık başına kaç litre düşmesi lazım örneğin bir balığı 10cm yapcaksak 10 litre su mu olması lazım hacim in? lütfen en kısa zamanda yorumlarınızı bekliyorum.
MAŞALLAH demeyecek bakmasın
                                                    Arkadaşlar ilk yavrumu aldım fotoğrafları burda anca 6 adet kuratarabildim yorumalrınızı bekliyorum en sol da şişede :D

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.