ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
kuduzruh
Kullanıcı Grubu:
Forum Özel Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
7
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
30 Temmuz 2021 22:30
Toplam Mesaj:
641 [0.10 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
Durmuş KARAKOYUN
Doğum Tarihi:
01 Ocak 1973
İl:
Nevsehir
Meslek:
köy bakkalı
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

170*60*60 moba 110*50*50 bemba 105*50*50 leptosama-similis-kumkelebeği-50*30*30 daffodill 80*40*40 kırmızı mücevher.
Durmuş KARAKOYUN

SON 10 MESAJI

Bir Türlü İşin İçinden Çıkamadım!
Su değişimini 4 gün önce yaptım 60 litre akvaryumda 11 tane lepistes çok diyorsanız bişey diyemiyorum . :) elma salyangozlarını leptosamaların yanına attım bundan sonra bakalım durumlar nasıl olacak.
60 litrelik anubias kum ve birkaç parça kayalardan oluşmuş bir akvaryum iç filtre ve hava taşı var az sirkülasyonlu içinde 11 tane lepistes vardı şu an 7 tane anaç 25 kadar da yavru görünüyor,leptosamalara artemia açtığım için devamlı lepisteslere de veriyorum azar azar birde sera nın bitkisel ağırlıklı pul yeminden veriyorum. herşey normal görünüyor gibi?
Arkadaşlar elma salyangozu lepisteslere zarar verirmi?Akvaryum dan 15 günde 4-5 tane anaç lepistesim eksildi ölüsü de diriside yok lepistes harici sadece 3 adet elma salyangozu var akvaryum da.[:?]
Kabuksuz Artemia Ve Normal Artemia Arasındaki Fark
kabuksuz artemia diye satılan ürünü benim balıklarım yemiyor bile fakat canlı artemia apayrı bişey balıkları çok mutlu ettiğini iyi biliyorum resmen ziyafettir,canlı artemia
Sadece Erkeklerden Oluşan Show Akvaryumu
Frontozalar lelupileri yer.
Biyotopa uygun kum önerisi ?
 Mesut bey ince kum balıkların en küçük hareketinde veya su sirkilasyonunda suyla çok kolay hareket edebiliyor  hal böyle oluncada pislikler kuma daha çok karışıp temizlemesi daha zor oluyor.Diğer bir sorun ise başıma gelen bu kumların balıkların özelliklede kabukçulların solungaçlarına zarar verdiği ve balıkların bi müddet sonra ağızlarını kullanamayacak sekilde hastalanıp ölmesi gibi 2-3 balığımı kaybettikten sonra 0 numara kumdan vazgeçmiştim.Saygılar.
Biyotopa uygun kum önerisi ?
 0 Numara kum temizlemesi çok problem olan bir kum dur o yüzden pek kullanışlı değildir yinede siz bilirsiniz. 
Eskisi Gibi Yemiyorlar
 Dişilerin ağzında yumurta var ise temkinli yem yerler. Aksi taktirde bu geçerli bir neden değildir diye biliyorum.

Cagdas OZDOGAN2015-02-25 15:03:28
Eskisi Gibi Yemiyorlar
 Herşey normal görünüyor Mesut bey,dişi erkek oranıda güzel.peki yemi iştahsız yiyen balıklar genelde tankta sindirilmiş balıklarmı?
 Birde dekoru bozup yeniden kurun balıkların bölgelerini yok edin demekten başka bi fikir gelmiyor aklıma.saygılar
Leptosoma tankı eleştirileriniz.
Gayet başarılı.Güzel bi tank güzel bi dekor şahane balıklar,tebrikler.Ben olsam kayalık dekoru biraz daha geri planda tutup akvaryuma görsel derinlik kazandırır dım.Hem seyir zevki yüksek olur hemde filtreleme daha iyi olur.

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.