ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
Mehmet2OO2
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
16
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
28 Mart 2016 23:34
Toplam Mesaj:
112 [0.03 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
memet yasin
Doğum Tarihi:
29 Mart 2001
İl:
Hatay
Meslek:
yok
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

SON 10 MESAJI

Yeni Kurulum Sizlerle
Tebrikler;başarılı bir çalışma olmuş iyi nesiller dilerim [:)]
Lav Kumu Mu Dere Kumu Mu ?
Ben dere kumu kullandim ama görüntüsü pek hoşuma gitmiyor bence o kadar küçük hacime en iyisi yine hagen döşe derim veya silis kum da olabilir.[:)]
Molim Yerden Kalkmıyor ?
Balığın doğumuna çok kısa bir süre var sanırsam bu yüzden yere çokmus ancak dıskilayabiliyormu bilgi verirmisiniz ?[:?]
Balığım Hamile mi? Doğuma Ne Kadar Var?
[QUOTE=mustafakpc][IMG]https://foto.akvaryum.com/fotolar/184264/20160320_185604.jpg[/IMG] Moli'm hamile mi hamileyse ne zaman doğurur bilgi verirmisiniz? [:?][/QUOTE]

Balığın doğurmasi çok yakın en fazla 5 gün içerisinde yavrularınıza kavuşursunuz[:)]
Japon Balığı Cinsiyet Ayrımı
Disiler erkeklere gore daha top şeklindedir karınları yuvarlak oval şekildedir erkekler ise düzdür şismanliklari yoktur en iyi ayrim bu[:)][EDIT]Mehmet2OO2,2016-03-22 19:02:02[/EDIT]
Lepistesim Şuanda Doğuruyor
Sana tavsiyem küçükte olabilir 30 40 lt lik bir tanka al balıklarını dibinede kum koyma dip çekimi yap haftalık bide hergun bir cesit yem ile besle atiyorum 3 gun proteinli yem 1 gun bitkisel yem arada birde yumurta sarisi bu sekilde baliklarinizi yetiskin boya ulastirmak ve ölümleri azaltmak hatta 0 a indirmek mümkün[;)]
Kavanoz
[EDIT]Mikail Erdoğan,2016-03-22 17:40:33[/EDIT]
Lepistesim Şuanda Doğuruyor
Bazi yavrular oluşmamış olabilir normal .Isi 25 26 derece olsun ilk gun yavrulara filtre calistirma onlara ilk hafta boyunca haşlanmis yumurta sairisini kurutarak verebilirsin ancak suyun pH degerlerini duzeyini bozabilir abartmadan vermelisin
Canlı Doğuran Beyaz Benek Sorunu
Özellikle dişi balıklarımda görürdüm kabus gibiydi akvaryumcudan yada internet üzerinden metilen mavisi temin edin deep dezour deep fix adli ilaci kullaniyorum yillardir parazit ve beyaz beneğe etkili bir çözüm derim [:)]

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.