ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
orkun8
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
3
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
15 Kasım 2015 21:03
Toplam Mesaj:
230 [0.06 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
orkun ok
Doğum Tarihi:
Girilmedi
İl:
Istanbul
Meslek:
öğrenci
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

orkun ok

SON 10 MESAJI

acaba olur mu ?
Saklama kabı plastik olacak plastik sağlıklı bir madde değil balıklar için ayrıca bizim içinde geçerli 20 lira ya 20 lt akvaryum alırsın bence öncelikle bunu düşün.Bende senin gibi yeni sardım beta balıklarına çok araştırdım bir ısıtıcı ve düzenli su değişimi artı yemleme ile bu işi uzun süre götürürsün.çok daha sağlıklı olmasını istiyorsan birde çok ufak bir iç motor (akıntı yapmıcak) alabilirsin ben almıcam sadece ısıtıcı kullanıcam .Daha sonra güzel bir siyah kum 2 kök bitki birde saklanmak için hindistan cevizi kabuğu alırsan ve düşük watt lı bi ışık alırsan herşey tamam olur :)
Lepistesim ölüyor.
Baştan hata yapmışsın akvaryumdan balıkları çıkarmıssın ve suyu dökmüş silmiş yeniden doldurmussun dogal olarak bakteriler öldü ve yeni su koydugun için ki fatura diyosun musluk suyu koymussun klordan ölebilirler ayrıca su sıcaklığı vs çok şey var balıkların ölür sağ çıkan olmaz sen biraz araştır bu sitede senin yaptıgın hatayla ilgili milyon tane yazı var. 
ilginç olay...
Bizde 2 aydır lepistesten yavru alamıyoruz millet poşette doğum görüyo moliye dönücem bende zaten karar verdim hem daha dayanıklı
Canlı doğuran akvaryumu bitkili
Hımm ilginç bilmıyordum benimde 30-35 lt ıcınde motor ısıtıcı dan yer kalmadı
bu lepistesler niye doğurmuyor(resimli)
başka bir kaba alırken kullandığım su içme suyu olacak dimi ? ve kaba bir malzeme takmadan 30 dk bekleyıp akvaryuma gerı koycam bumudr ?
Canlı doğuran akvaryumu bitkili
lepistes nasıl oluyoda hava motoru ısıtıcı iç filitre olmadan yaşıyor biz boşuna mı taktık yani her yer kablo dolu :D

Daha nasıl oluşturalım burda bile bitane yavru görmeedim
Hindistan Cevizi
Bendede var bi kere görmedim balıkların girdiğini sadece çöpçü giriyo çıkıyo :) vatozlar için ideal bir malzemedir
Nerdeyse çoğu hamile fakat hamile balıklar ölüyor ayrıca doğursalar bu kadar bitki arasında 1 tane olsa görürüm çünkü her gün bakıyorum inceliyorum tık yok artık soğudum cidden lepisteslerden 3 günde 2 tane hamile dişiyi kaybettim

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.