ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
vrlfth
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
0
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
21 Ekim 2017 19:30
Toplam Mesaj:
11 [0.00 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
fatih varol
Doğum Tarihi:
Girilmedi
İl:
Ankara
Meslek:
veteriner öğrenci
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

100*60*45 100*60*60 bitki l144 karides üçlemesi

SON 6 MESAJI

bitkili tank için taban
Tsklet verdiginiz bilgiler için şimdilik sadece hagen kum koyacam sonradan bakariz artik
bitkili tank için taban
[QUOTE=Bahadır AYDINLI] Eğer tankınıza canlı eklemeyi düşünmüyorsanız saksı bitkisi torfu olur. Ancak canlı ekleyecekseniz torflara haricen azot fosfat potasyum gübreleri ilave edilmektedir. sıvı olarak bizde veryoruz. İlk başlarda sorun yaşayacağınızı zannetmem. Sonradan ise biriken bu kimyasllar balıklarınızın sağlığını tehdit edebilir. eğer CO2 kullanmayacaksanız bitkileriniz bu fazla gübreyi kullanamazlar ve 1-2 ay sonra alg patlaması yaşanarak yemyeşil bol yosunlu bir tankınız olur. Forumda herkesin düşünüp düşünüp sonradan vazgeçtiği bir konudur. Bende bu insanlardan biriyim. 3 litre bitki torfu 3 lira ben akvaryum için olanını 3 litresini 15 liraya aldım ve en az 4-5 sene akvaryumu bozmaya gerek yok. buda yıl bazında 3 lira demekki bence masraf değil ve riske girmeye gerek yok 

Sağlıklı hobiler diliyorum

Bu da benim tankım. Hindistan cevizi torfu ile 5 ayda bu hale geldiler. 
[/QUOTE]

Peki bu akvaryum için torfu nerden ve nasıl alabilirim
taban saksı topragı + hagen
Arkadaşlar akvaryumun tabanını degıştirmek istiyorum bayadır bı 6 ay gectı tabanını yapalı. Yenı yapacagım tabanı en alta normal saksı topragı alıp koyacam ustune az mıktarda mıdye kırıgı en ustede hagen kum. Nasıl olur. Öneriniz nedir. Iyı olur mu ?
bitkili tank için taban
Arkadaşlar akvaryumun tabanını degıştirmek istiyorum bayadır bı 6 ay gectı tabanını yapalı. Yenı yapacagım tabanı en alta normal saksı topragı alıp koyacam ustune az mıktarda mıdye kırıgı en ustede hagen kum. Nasıl olur. Öneriniz nedir. Iyı olur mu ?
günlük işiklandirma
Kumda 5 cm var aşagı yukarı. ..
günlük işiklandirma
80 boy 30 en 55 yükseklık olan bi akvaryum letonya parvula ve java moss bitkileri var. Lambalar ise t5 24 wat ve normal 18 wat florasankar var. Günlük kaç saat işiklari acmalıyım ne tafsıye edersiniz...

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.