ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
burkay06
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
5
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
12 Kasım 2019 13:01
Toplam Mesaj:
158 [0.04 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
burkay erol
Doğum Tarihi:
13 Ocak 1981
İl:
Ankara
Meslek:
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

200 litre FlowerHorn

SON 10 MESAJI

Flowerhorn elde etmek istiyorum..
Lütfen http://www.akvaryum.com/Forum/member_profile.asp?PF=153901&FID=153 linkteki kullanıcıyla iletişime geçerseniz hem çok kaliteli yavrular alırsınız hem de bahsettiğiniz kazıkları yemekten kurtulursunuz. Kendisi Türkiye'nin her yerine sorunsuzca gönderim yapmaktadır ve balıkları da gayet sağlıklı ve kalitelidir. 
80x45x50 akvaryuma kac cichlid sığar
[QUOTE=mesutktr]Burkay tahmin olarak kac adet sigar[/QUOTE]

Arkadaşım kaç chiclid sığar sorusu baştan yanlış 1000 tane chiclid türü var ama yunus hiç sığmaz orası net... 
burkay062014-12-09 16:26:06
80x45x50 akvaryuma kac cichlid sığar
[QUOTE=blade01]merhaba hacim oranında besleyeceginiz tür de önemli şöyle yunus beslerseniz balık başına en az 20 LT gerekir ama demasoni gibi fazla büyümeyen bir tür besleyecekseniz balık başına 15 LT yeterlidir.[/QUOTE]

Arkadaşım senin hesaba göre 200 LT akvaryumda 10 Yunus beslenir ama böyle bişey yok o yüzden kesin bilmediğiniz konularda insanlara tavsiyede bulunmayın boşu boşuna insanları yanlış yönlendirmeyin. 
Ankarda midas
aleyna akvaryum var internetten bu isimle aratırsanız adres ve telefon bilgilerini bulabilirsiniz.
Flowerhorn (Paşa) Video Eklendi
[QUOTE=dati_bubu]Maşallah,sağlıklı bir şekilde büyütürsünüz inşallah. Daha önce bende besledim bir tane, şuan malawi besliyorum ama aklım hep Flowerhorn da :). Benim nacizane fikrim akvaryum tabanındaki taşları çıkarıp Vitasand markanin bordo taşları var onlardan koymanız, daha hoş duruyor. [/QUOTE]

Aslında ben de buna benzer bir düşünceye sahibim ancak şimdilik böyle idare ediyorum. İleride muhakkak bu önerinize göre düzenleyeceğim.
Cenk Bildir2014-11-06 12:00:08
Adım Adım 1300 Litre 3d Malawi Akvaryumu Kurulumu
Ustam tebrik ederim harika bir çalışma yapmışsın. Yaklaşık maliyetle ilgili de bilgi verebilirsen çok memnun olurum.
Akvaryumuma balık
Burayı tıklayıp tablodan istediğiniz balıkların uyumlu olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.
Dış filtre seçimi
Ses konusunda oldukça başarılı diyebilirim en iyisi midir bilemem ama iyilerden birisidir...
Flowerhorn (Paşa) Video Eklendi
[QUOTE=i.b.o.2.6]Paşanız ne durumda? Bir foto ekler misiniz, gelişmeyi görelim. :)  [/QUOTE]

Kardeşim telefonla çekilen resimler malesef pek sağlıklı olmuyor çünkü Paşa oldukça hareketli bir canlı maşallah :) bu yüzden kısa bir video çekip ekliyorum gelişimiyle ilgili yorumlarınızı bekliyorum

[VID]http://www.youtube.com/watch?v=9_DWHearaZA[/VID]
burkay062014-10-29 18:38:27
Dış filtre seçimi
Her ikisi de işinizi görür. Bende C-1300 kullanıyorum ve gayet memnunum.Ebubekir ATAR2014-10-27 13:42:21

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.