ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
sonyador
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
2
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
27 Ocak 2019 16:32
Toplam Mesaj:
150 [0.02 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
serdar demirözer
Doğum Tarihi:
22 Nisan 1986
İl:
Antalya
Meslek:
bankacı
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

SON 10 MESAJI

Japon Balığı Kuyruğunda Baloncuk
Merhabalar,
siz ne olur ne olmaz balığınızı sık sık kontrol etmeye devam edin bence bir sorun olduğunu zannetmiyorum belirli bir sure sonra eski haline dönecektir. Ben gelişimsel olduğunu düşünüyorum. Sağlıklı balıklar.
Eheim 2213 Dis Filtre Kirilma
Merhabalar arkdaslar 3 yildir kullandigim dis filtrem bugun temizlerken kirildi acaba tamir edilir mi sizce. .?
Saygilarimla.[IMG]https://foto.akvaryum.com/fotolar/16180/20160207_214202.jpg[/IMG]
Hava motoru tavsiyeleri...
Merhabalar,
Arkadaşlar 15 adet 150*50*50  akvaryuma hava basıcak bir hava motoru almam gerekiyor. Bu konuda tavsiyelerinizi almak istedim. Şimdiden herkese çok teşekkür ederim önerilerinizi bekliyorum.

Saygılarımla.
Üretimhane açmak isteyenlere...
Çok güzel bir konu olmuş fikirler ve paylaşımların devamı gelse süper olur. Konu açılalı 3 sene geçmiş piyasa ne durumda hangi balıklar satılıyor hangilerinden vazgeçildi. üretimhanelerde yeni teknikler yeni teknolojiler kullanılmaya başlan dı mı ? v.s.

Umarım paylaşımların devamı gelir. ;)
ilginc beyaz olusumlar
Arkadaslar resimlerde bulunan beyaz olusumlar hakkinda bilgisi olan var mi nedir bunlar zararli midir nasil olusur?

dişi lepisteslerde doğum sonrası yaşanan problem
Fotoğraf:

Canlıdaki Belirtiler:yem yememe

Akvaryum Kapasitesi (litre):130

Akvaryumdaki Diğer Canlılar:lepistes , vatoz , çöpçü, karides,

Bilinen Tüm Su Değerleri (pH, sıcaklık, amonyak, nitrat):25 derece

Filitrasyon:dış filtre

İlaç Kullandıysanız İsimleri ve Miktarları: kullanılmadı

Diğer Genel Bilgiler (Su değişim sıklığı, akvaryumda en son yaptığınız değişiklikler vb.) :haftada bir %30 su değişimi

merhabalar arkadaşlar fotoğraf koymaya gerek duymadım Fullred lepisteslerim dişi olanların hepsi doğurduktan sonra yemden kesiliyor ve bir süre sonra ölüyorlar doğum yapmayanlarda hiçbir sorun yok erkekler ve diğer balıklarda da herhangi bir sorun yok hepsi gayet iyi ve sağlıklılar dişi lepisteslerde ki bu sorun neyden kaynaklanıyor olabilir ?

şimdiden teşekkürler...

saygılarımla.
lepisteslerde asiri durgunluk...
Klor sadece lepistesleri değil tüm balıkları etkiler değil mi ?
sadece lepistesler yok 6 adet bronz copcu ve 2 adet cuce vatoz var onlarda bır sorun yok ayrıca karıdeslerde de herhangı bır olum yasanmadı lepıstesler daha mı narın akvaryumdakı dıger canlılara oranla ?
Vieja2014-04-30 16:51:24
Dinlendirilmis su ekliyorum mklor konusunda fikrim yok vardir buyuk ihtimale sular   hep klorlu bakalim takip edecegiz o zaman copcu ve vatozlarda hic sorun yok onlar gayet hareketli ve nomaller insaallah baliklarimi kaybetmem
Kurulumdan sonra hic degisiklik yapmadim hersey oldugu gibi tesekkurler
baska fikri olan var mi arkadaslar
BİTKİLİ KAYALI CANLI DOGURAN TANKIM
Saglikli baliklar cok guzel bir akvaryum olmus.

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.