ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
Vieja
Kullanıcı Grubu:
Forum Özel Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
23
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
16 Nisan 2021 12:42
Toplam Mesaj:
2106 [0.33 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
önder güdücüler
Doğum Tarihi:
28 Mart 1976
İl:
Istanbul
Meslek:
Bina otomasyon ön pazarlama sorumlusu
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

[size=5]Önder Güdücüler[/size=5] NE VARSA AMERİKAN DA VAR BAŞKASI YALANMIŞ

SON 10 MESAJI

İşte Amerikan Rüyası
Cutteri yi yada sarı cüceyi bulsam kurarım hemen, ama onlar hala amerikan rüyası gerçekleşemedi.
İşte Amerikan Rüyası
Benim de son zamanlarda aklıma tekrardan girmeye başladı bir tank kursam mı diye yapsam ne yaparım gibi, ama bu sefer yaparsam tank büyük yapmayacağım, bir sarı cüce bir cutteri olmadı sajica yada ramirezzi.
İşte Amerikan Rüyası
Heyt kim tutar seni yeni projeler var mı yoksa düz bir amerikan tankı mı olacak
Balıklardaki kızarıklık
Amonyak yükselmesi durumunda görülür düzenli su değişimi yapmalısınız canlı yükünüz fazla olabilir.
İşte Amerikan Rüyası
Utku benim beslediğim fenestratusun 15 cm iken çekilmiş fotoğrafı, benzerlik ler var bu balık dişiydi.

Akvaryumdaki kurtlar?
İnsana da  balıklara da her hangibir zararı yoktur.
Önemli! 650 Litre için FX6 mı çift Fluval 406 mı?
Koray beyinde değindiği gibi yemleme önemli faktör, istediğiniz gibi bir için balık sayınızda önemlidir sizin saydığınız ballıklar var ise bu filtre ile biraz zor yüksek debili x6 da işinizi görecektir ama akvaryumcunun tavsiyeside dğru ikinci 406 ile bu işi çözebilirsiniz tabi balık sayısı daha artmazsa dipteki pislikler biraz zor temizlenir ama suyunuz berrak olacktır.
Yaş Otuzaltı Gitar Dersi Bir :)
Jackson var Jackson var derim. Elimde şu an jackson flying v 20 yıllık bir gitar var ufak tefek sıkıntıları olsa da çok severim ama geçenlerde bir arkadaşım bana bakım için bir jackson js30 getirdi ayarlarını yapmam 4 saatv sürdü artık bir çok jackson Malezya Çin Endonezya gibi ülkelerde düşük kalitede üretiliyor, şu an için elinizde rg 170 den daha kaliteli olmayacaktır.Bir ihtimal kaliteli ürün düşer ise bana fotoğrafını ve özelliklerini yazarsanız bir yorum yapabilirim alın yada almayanı diye.
Yaş Otuzaltı Gitar Dersi Bir :)
Hiç duymadığım bir amfi markası seslerini duymadan yorum yapmak yanlış olur. Egzersizler için selim Işık'ın web sitesinden yada youtube daki videlarında 
faydalanabilirsiniz. Kol ağrısından çok bir süre sonra serçe parmağın güçsüzlüğünden kaynaklı sorunlar yaşamaya başlıyorsunuz. Tutuşlat ise pozisyona 
göre değişikli gösterbilir 
Resimde görünen kurtcuklar nedir ?
Özellikle tuvalet ve havalandırma boşluklarında görülen kelebek ile sinek arası siyah renkli canlıların larvası bir zararları yoktur.

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.