ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
eagle_paw
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
0
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
09 Haziran 2010 12:13
Toplam Mesaj:
28 [0.00 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
gürkan arda
Doğum Tarihi:
17 Kasım 1980
İl:
Meslek:
müzisyen
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

Gürkan...

SON 10 MESAJI

Eskişehir akvaryum dükkanları
[QUOTE=SAFFET]Arkadaşlar benimde çok imrenerek baktığım açılışı öncesi emek verdiğim Resif akvaryum,kötü niyetli ,tembel insanların çalışmaması sonucu ,ayrıca sahibi bulunan Tekin beyin,kalp rahatsızlığı sonucu maalesef  faaliyetlerine son vermek zorunda kalmıştır, duyduğuma göre Emre pet şop devralmış hayırlı uğurlu olsun,her zaman dediğim gibi yine söylüyorum.Allah herkesin  karşısına dürüst insan çıkarsın.Yazık çok yazık.  [/QUOTE]
meydanı bos bulan atıyor tabıkı esk akvaryumcular tanıyor artık anlatmaya gerek yok.........saten tanıyorlardı ama artık herkes bılıyor onun için bırakın bu işleri bırılerıne camur atmayı once kendınıze bakın ucuzu hem satmakla balıkcı olunmuyor.mılletı bırbırene dusurun sonra pıyasada balıkcıyım deyın anlayıs meselesı tabıkı yas belkı buyuk ama hala kucuk ısler pesındesınız.....yazık. 
Eskişehir akvaryum dükkanları

Eray bey, ilk başta teşekkürler. Biz resif akvaryum olarak, amacımız günlük satışlar yapmak değil. Şuan ki projemiz Eskişehir'e nadir Tanganika türlerini getirmek ve bu projemizi gerçege çevirdik.  http://www.akvaryum.com/Forum/nerde_kalmistik___k355338.asp sadece Tabganyika değil diger zengin çeşitlerimizi de halkımıza açtık. Buyrun çayımızı içmeye gelin.

freeasabird2010-04-07 13:19:21
poliplerim le ilgili sorun
Merhabalar, benım nano akvaryumum da poliplerim var .Suyum biraz, ısındığı ,için açmıyorlar şuan,suyumu soğutucu ve fan ile soğutuyorum. Acaba duzelırler mı?.

eagle_paw2008-07-25 11:57:04
tuzlu su nano akvaryumum
Teşekkürler. Bilgileriniz için bu ilk tuzlu su calışmam.7 aydır buna bakıyorum.Küçükten başlamak istedim. Radinant2008-09-27 03:03:01
tuzlu su nano akvaryumum
Fotoğraf:

Boyut (cm):

Kapasite (litre):
Canlılar:

Malzemeler:

Akvaryum Bakımı:

Kullanılan Yemler:

Kullanılan İlaçlar ve/veya Katkılar:

murad2008-10-15 16:39:58
deniz köpek balıgı nereden getittire bilirim?
Akvaryum şu anda yapılıyor.Kurulan akvaryum kendime değil müşterime duvara gomme bir akvaryum olacak.2 adet köpek balığı istiyor içine; bende hem içmimar olarak hemde akvarist olarak yapıyorum. Resimlerini tabiiki koyarım sonuçta kendim kuracağım. Bu akvaryum için baya bir bütçe ayrıldı. HOCA2008-04-22 23:26:51
deniz köpek balıgı nereden getittire bilirim?

Tuzlu su , köpek balığı arıyorum nerden bulabilirim? Yardımcı olurmusunuz?Teşekkürler.

HOCA2008-04-22 23:27:21
calvus ve tropheus

Teşekkürler arkadaşlar yardımlarınız için. Dün akşam yoğun bir çalışmayla calvusları çıkardım ve tropehuslarım yeni akvaryumuna kavuştu.

Saygılar.

Lütfen imla kurallarına dikkat edelim, "chat" dili (tsk ler) kullanmayalım.
Echoe2007-10-19 10:41:12
tropheus akvaryumu hakkında
Discus akvaryumu boyu 135*50*50 su degerlerı bılmıyorum suan bakmam lazım dıgıtalde gosterıyor kütükler var 2 dış filtre mevcut.
tropheus akvaryumu hakkında
Dıscus akvaryumunu bozsam aynı su şartlarıyla tropheus olur mu?Akvaryum da 100 kök civarı bitki de var.
Saygılar...
Echoe2007-10-21 17:26:25

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.