ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
semra
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
0
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
14 Aralık 2008 21:45
Toplam Mesaj:
13 [0.00 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
Semra Arslan
Doğum Tarihi:
24 Temmuz 1974
İl:
Meslek:
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

Semra ARSLAN

SON 10 MESAJI

Green Terörlerim Yumurtladı(video)
Çok güzel olmuş..Görüntü nefis..Böyle güzel bir ilişkiyi başka bir müzik anlatamazdı sanırım.Afgan whigs çok güzel bir seçim.Emeğinizden dolayı sizi tebrik eder,genç çifte mutluluklar dilerimTongue
Amerikanaryum (video eklendi)
Burkay Bey,
Akvaryumunuzu,balıklarınızı özellikle papağanlarınızı ve bu mükemmel görüntüyü tamamlayan bitkilerinizi de oldukça beğendim.Elinize ve emeğinize sağlık...Clap
Saygılar...
Papağan cinsiyeti?
Merhaba,
Bana göre 1.papağan dişi,2.papağan erkek..Ayrıca papağanlarınız çok güzel görünüyor.Sağlıklı balıklar..
Kerevit&Vatoz

Merhaba, kerevitin üzerinde yara yok. Oldukça sağlıklı. Vatozun kendine yapışması dışında. Saygılar...

Kerevit&Vatoz

Merhaba,

20 cm'lik leopar vatozum kerevitime yapışmaya başladı. Kerevite herhangi bir zarar verebilir mi?
Saygılar...
halongan2007-11-11 19:52:47
1 Tonluk Akvaryumumuz Patladı

Çok büyük bir kaza atlatmışsınız.Balıklarınızı,akvaryumunuzu,emeğinizi ve zamanınızı kaybetmiş olmanız gerçekten çok üzücü...Geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, bu tür kazaların hiçbir akvaristin başına gelmemesini umuyorum.

Saygılar...
SUSUZLUK VE AKVARYUM
Merhaba,
19 litrelik şişenin kimyasal analizinde belirtilen suyun sertlik oranı 2.4 görünüyor.Buna göre damacana suyundan sertlik oranı düşük olduğu için  vazgeçmelimiyim?Smile
Saygılar...
SUSUZLUK VE AKVARYUM
Merhaba,
Eser Bey öneriniz için teşekkür ederim.Benim akvaryumumda beslediğim 4 papağanım 1 vatozum 1 çöpçüm ve 1 kerevitim var.Suyun sertliği 2.4 görünüyor.Sizce 2.4'lük oran balıklarım için çok mu fazla?
Saygılar...
Geceleri aktif olan balıklar?
Merhaba,
Kerevit sahibi bir insan olarak tam bir gece avcısı olduğunu söyleyebilirim.Öyle ki geceleri sürekli akvaryumdan çıkmak için büyük bir mücadele içine giriyor.Bu sürekli evden kaçma eğilimini ergenlik yaşına veriyorum.TongueUmarım en kısa zamanda olgunlaşıp aklı başına gelir de bu çabasından vazgeçer.LOL
SUSUZLUK VE AKVARYUM
Merhaba,
Önerilen alternatifleri ben kendi akvaryumumda uyguluyorum.Dip çekiminden sonra aldığım suyu  çiçeklerime döküyorum ve gübre etkisi yaptığını düşünüyorum.Çünkü,çiçeklerim akvaryumumdan aldığım sudan sonra daha da güzelleştiler.Dinlendirilmiş suyu çok fazla muhafaza edemiyorum o yüzden damacana suyu kullanıyorum.Bu şekilde su tasarrufu yapabiliyorsam ne mutlu banaSmileDamacana suyun zararı olur mu bilemiyorum ama şimdilik balıklarım için tercih ettiğim yöntem budur.
Saygılar...

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.