ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
akvaryum_esk
Kullanıcı Grubu:
Forum Özel Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
0
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
01 Ekim 2017 14:51
Toplam Mesaj:
222 [0.04 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
Kerem Turan
Doğum Tarihi:
19 Ocak 1993
İl:
Eskisehir
Meslek:
Öğrenci
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

Kerem Turan

SON 10 MESAJI

12. Akvaryum Canlı Yarışması
Açıklama için teşekkürler..
12. Akvaryum Canlı Yarışması
Yarışmaya katılım tarihi 30 Ekimdi.. Fakat şuan görüyorumki bugün yeni bir katılım eklenmiş... Katılım tarihi de zaten ap açık ortada 01/10/2008 yazıyor..
Link:
http://www.akvaryum.com/Yarisma/resim.asp?islem=resimgoster&resim=3327

albino yavruları yeni resimlerle 3. sayfa

Gözünüz aydın hadi,  Maaşallah. Bu arad kreç lekeleri için bi tarafı yeşilli olan bulaşık süngerlerinin o yeşil tarafıyla iyice ovalayın. Hiç olmazsa kireç çözücü döküp öyle ovalayın. Ben öyle çıkarabilmiştim anca..

Bitki secimi
Anubias gibi kalın yapraklı bitkiler kullanılır.
Küçük Yunuslarım
1. ve 2. Erkek, ama 3.sü hakkında bieşey diyemeyeceğim, dakat büyük bir ihtimalle o da erkek.

Saygılar ve iyi bayramlar...
Bu Arkadaşın Ağzında Yumurta mı Var?(RESİMLİ)
 Arkadaşlar, ağzındaki şişlik inmiş, sanırım yumurtaları yutmuş veya çıkarmış vede diğer balıklar yemiş. Çünkü akvaryumdaki kayaların altına bile baktım yumurta yoktu. Balık da gayet sağlıklı bir şekilde yemini emeye başladı. (Balık yalnızca 7 cm)
Bu Arkadaşın Ağzında Yumurta mı Var?(RESİMLİ)
Arkadaşlar, balığın resmini çektim. Dün geceden beri orada duruyor. Yem yemek için yukarıya da çıkmıyor. Acaba ağzında yumurtamı var?(Çünkü ağzının altında az da olsa bir çıkıntı var) Saygılar...  Raven2007-12-18 11:26:38
İlginç Akvaryum
Fotomontaj değil arkadaşlari yapmayın lütfen. Arabanın üstündeki yazılara bakarsak, akvaryumcu tarzı bir yerin arabasına benziyor. O balıklar da saedce bir cam filminden ibaret... akvaryum_esk2007-12-16 21:11:31
Yavrularla Beraber..
[QUOTE=emreyıldız]Aç bıraktınızmı mutlaka yer bunu çok denedim:) [/QUOTE]
Bu arada Emre Bey, acaba size muhtaç olan o balıkları ve yeni doğmuş olan yavruları nasıl aç bıraktığınızı bana söylermisiniz acaba?

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.