ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
yeniay
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
0
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
30 Ocak 2008 12:14
Toplam Mesaj:
13 [0.00 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
Ender Kuru
Doğum Tarihi:
16 Şubat 1977
İl:
Istanbul
Meslek:
İnsan Kaynakları
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

SON 10 MESAJI

Yeni akvaryum ve iki fon
Keşke daha önce söyleseydiniz, belki daha farklı fikirler çıkardı. Ama gene varsa resimlere falan link verirseniz bir tane daha akvaryum yapacağız 140*50*65h ebatlarında ona uygun birşeyler tasarlayabiliriz belki. Şimdiden teşekkürler.
Yeni akvaryum ve iki fon
Aslında renkler aynı, resimleri cep telefonuyla çekince birde odanın içi ve akşam olunca kötü duruyorlar tabi. :( İki fon arasında kalınlık farkı var oda yine akvaryumunu şeklinden kaynaklanıyor. Sol tarafta olan fon mecburen ince olmak zorunda. Köşeye de kafa motorunu koymak icin bir bölüm yaptıktan sonra üstüne tavana kadar taş dizeceğim müsait bir şekilde. Böylece iki fon birleşmiş olacak.
Yeni akvaryum ve iki fon
Resimlere devam.

Şimdilik bukadar. Filitreyi de yapıp kafa motorunu da yerleştirince yeni resimlerinide göndereceğim.
Yeni akvaryum ve iki fon
Uzun zamandır yapıma çeşitli nedenlerden ara vermiştim. Bir kısmını bitirdim, hatta arka fonu da bitirdim. Şimdi onların resimlerini yayımlayayım. Sıra geldi filitrenin yapımına.

yeniay2007-09-26 22:45:21
Cam Fiyatları ve Cam Bayileri
Teşekkürler, acaba istediğimiz ölçülerde kesim de yapıyorlarmı ?
Cam fiyatı.
Bizim orada 1 mt2 8 mm cam fiyatı 60 ytl. lafayette2007-08-13 12:44:01
Yeni akvaryum ve iki fon
Yakında fotografları eklemeye başlarım.

Evet şükür ki sehpam bitti. Bu cumartesi de camları tutacak komple 2,5*2,5 demir profilden kafesim de bitmiş olacak. Camları keseceğim. Sizce alacağım kafa motorunun hacmi ne olsun. Benim düşüncem 1200-1600 lt arası bişey almak.
yeniay2007-08-17 10:45:20
Yeni akvaryum ve iki fon
Selamlar tekrar. Sayın Oğuzcan bey, soyadımda İzmirde akrabalarım var evet ama doğrusu sizi tanımıyorum sanırım. :)

Akvaryumumun şekli koyacağım yer yüzünden öyle yamuk yumuk oldu :) cok soru sordum tek celsede bitireyim dedim. sonra her cevaya bir soru ile forumu cok uzatmak istemedim. hic cevap yazılmamış ama resimlerini eklemeye başlayınca eminim tebrikler gelmeye başlayacak. Bu arada ilk kez de fon yapacağım icine, herhalde 1 ay sürer sanırım toplam bitirmem. Eşim izinden dönmeden bitirmem lazım yoksa varya evde savaş cıkacak :)
Yeni akvaryum ve iki fon
Tekrar merhaba.

Tasarladığım akvaryum herhalde mükemmel değil. Fakat hic tavsiye veya eleştiri alamadım. Üzüldüm doğrusu.. Bu arada sehba tamamlandı. Şimdi camlar icin kasayı yaptıracağım. Ölçuler biraz büyüdü.
Yeni akvaryum ve iki fon
Bir soru daha. akvaryumu bitirdikten sonra suyunu doldurup kaya tuzumuzu da koydukta sonra 4-5 gün boş çalıştırıyoruz. bu süre icerisinde filtre malzemelerini de tam dolduruyormuyuz yoksa boş olarakmı çalıştırıyoruz. 

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.