ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
Adem TANIŞ
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
5
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
01 Nisan 2015 15:50
Toplam Mesaj:
1018 [0.17 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
Adem Tanış
Doğum Tarihi:
24 Mayıs 1974
İl:
Ankara
Meslek:
Pc
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

[url=http://imageshack.us/photo/my-images/842/imzabu.jpg/][img]http://img842.imageshack.us/img842/6536/imzabu.jpg[/img][/url]

SON 10 MESAJI

Ankara Maç (31 Ocak Cuma)
Hüseyin maça gelemeyecekmiş...
Ankara Maç (31 Ocak Cuma)
Hüseyin arkadaşımızı da yedeklere ekleyelim. (Hüseyin dağ)
Ankara Maç (27 Aralık Cuma)
[QUOTE=quaressma]Adem abi aranizdaki duruma tam olarak yorum yapamiyorum ama böyle gitmen tuhaf oldu yani kac senelik arkadaslik dostluk var çözümlerdik bir araya gelip.Ben macin hirsina bagli olaraktan siradan bir atisma gibi zannediyordum ama durum dahada icinden cikilmaz senin acindan tahminimce.Ama bizleri sirf 1Kisi yuzunden birakmasaydin keske....[/QUOTE]
İnançcım bundan sonra o arkadaşla aynı sahada olmam.  Sizlerle alakası yok biliyorsun...
Ankara Maç (27 Aralık Cuma)
Kaptan bundan sonra maçlara gelmeyeceğim. Arkadaşlara varsa  hakkım helal olsun, siz de helal edin.
mayalı co2 ile hi-tech kurabilirmiyim ?
Akvaryum küçük olduğu için zor da olsa olur.  Sadece sık sık mayalı sistemi hazırlamak vakit alabilir...
Zaman Ayarlı Priz Hakkında
Biraz pahalı ama Legrand marka fotoğraftaki cihazı bitkili akvaryumumda yıllardır kullanıyorum. İsviçre saati gibi, hiç şaşmıyor. Uzun süre araştırıp bunu 80 Tl ye almıştım. Profesyonel bir ürün, fabrikalarda falan kullanılıyor. Alternatif bilgi olsun diye önereyim dedim...

minik akvaryum
[QUOTE=34apex]800 tl mi [/QUOTE]
O kadar para harcamanız gerekmez. Küçük akvaryumunuza bakım ihtiyacı az olan bitkilerden (Anubias, rotala, zeytin vb.) koyabilirsiniz. Forumdaki ilanlardan da çok ucuza bu bitkileri alabilirsiniz. Tabana dere kumu koyarsanız bedavaya gelir. 
Ankara Maç (23 Ağustos Cuma)
Arkadaşları da maçları da özledik...
Ankara Maç (22 Mart Cuma)
Hüseyin arkadaşımız ev taşıdığından gelemeyecek. 
Ankara Maç (01 Mart Cuma)
Çok maçlık olanlar daha çok. Bakınız liste... :))))

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.