ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
köse
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
3
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
15 Temmuz 2019 19:21
Toplam Mesaj:
131 [0.02 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
mustafa köse
Doğum Tarihi:
01 Ağustos 1978
İl:
Istanbul
Meslek:
mobilya imalatı
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

SON 10 MESAJI

Profil Sehpa Hakkında?
Netten özerçelik diye aratırsan orda metal masa ayaklarını bulursun istedigini seç yükseklik standart 72 cm boy ve en ölçülerini yaz sana gönderebilirim fiyatlar 100 ve 150 arasında ben 2003 modeli kullanıyorum çok saglam ve demonte edilebiliyor.
Yiğidolar buluşma hakkında (Sivas)
Sivasta oturan arkadaşlar 18 temmuzda sivas a gelecegim istanbuldan istegi olan varsa telefonum 0533 314 55 40 nete fazla giremiyorum.
kum değiştirmek ?
Ben bir kere yapmıştım;kumu kalın bir hortumla sifonladım,yarı yarıyarıya su kaybım oldu yeni kumu ekledim ve tekrar üzerine su ekledim ertesi gün biraz daha su degişimi ile tamamladım.benim akvaryum yeri ve ebatları uygun oladıgından kaldırmak sorun oluyor bu yolla çözebiliyorum ancak.
Artık yavru demalarım var
Dün akşam eve gitigimde balıgımı kontrol ettim ;birde ne göreyim agzı boş.Tam yumurtaları attı diye düşünürken bir yavruyu farkettim sonra bitane daha bitane  daha derken tam 5 adet demasoni yavrum olmuştu.Bu gün anaç demayı akvaryuma aldım ve yavrularıda yavruluga koydum ;şuan  gayet saglıklı görünüyor ve yem yiyorlar.İnşallah dema brsleyen herkes bu mutlu sona ulaşır.
çeşit bolluğu olan akvaryumcular?
Maltepe akvaryum bu konuda istanbulda bence en iyisi.(maltepe pet.com) köse2008-10-05 12:34:07

Fikirlerini beyan eden dostlara teşekkür ederim. Ama balıgımı kusturamayacagım kadar ufak. Daha elde bile tutmak zor olacak. Kaldı ki agzını açmak daha zor olacak. Bunları da göz önüne alırsam en mantıklısı kendi haline bırakmak, bir de ilk yumurta alışı. Kaderine razı olmak en iyisi sanırım.

dqueen2008-10-05 19:40:47
Sanırım yanlış anlaşılmışım.Ben akvaryumu sineklik ile böldüm,camı dışardan poşet ile kapladım ki balık dışardaki insan harekleri ışık vb şeylerden rahatsız olmasın.
Arkadaşlar birkaç gün önce 4-5 cm demasonimin agzı dolu oldugunu fark ettim.Narin balıklar oldugunu bildigimden akvaryumu bölerek  ayırdım ve cam kenarlarını ise siyah poşet ile kapatımki strese girip yavruları atmasın.Kusturmayı düşünmüyorum,zaten çok küçük boyda.Yaptıgım şey sizce de dogru mu? Ek olarak yapmam gereken bir şeyler var mı? köse2008-10-09 12:06:43
Akvaryumum çok pis kokuyor ne yapmalıyım
Bazen benim akvaryumda da bu koku oluşuyor .Kayaların altını falan karıştırınca ölü balık buluyorum. Nedeni sizde de bu olabilir mi acaba?emoricat2008-09-29 16:05:04
co2 deki amaç nedir?

Arkadaşlar merak ettiğim bir olay var.Co2 verip bitkilerin büyümesini saglamak amacımız;peki co2 suda birikmelimi ve belirli aralıklarla dışarı atılmalımı,yoksa ufak temaslar halinde sürekli dışarı verilmelimi?Hangi sistem daha verimli olur.

Ben kendi difizör sistemlerimde ikisinide uyguluyabiliyorum.Birinde saniyede 2 kabarcık hava taşı benzeri şekilde suya karışıyor;digerinde de saniyede 2 kabarcık suyun aktıgı kapalı ortamda birikerek 2 dakikada bir fazlası dışarı üflenek devirdaim ediyor.Kafasi%20Karismis

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.