ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
skykhan
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
0
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
08 Nisan 2010 11:47
Toplam Mesaj:
79 [0.01 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
Gökhan Özer
Doğum Tarihi:
22 Ocak 1978
İl:
Istanbul
Meslek:
Yük. Müh.
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

Gökhan ÖZER

SON 10 MESAJI

Afra Cobue Dünyam
Teşekkür ederim Taner Bey, ikinci batın yavruların resmini ekliyorum,dişimin ağzı dolu yine, yavaş yavaş arttırıcaz bu türü İnşallah...

Afra Cobue Dünyam
Sağol Faruk Abi, Cobue gerçekten çok güzel bir tür, umarım size de nasip olur...
Afra Cobue Dünyam
Yeni videom

http://www.dailymotion.com/video/x90qnp_cobue3_animals

Bu arada farkettiğim ve beni çok heyecanlandıran bir olay oldu, ben hep pet şişe yavrulukta anneyi ayırıp kusmalarını bekliyorum, daha sonra yavruları başka bir akvaryuma alıyorum, cobue yavrularını ayıralı tam 17 gün oldu bugün ise benim delikli kayalarımın içinde bir yavru farkettim, 17 gündür orada saklanmış yaşıyor, yemlerin kırıntılarını yemek için dışarı çıkıp hemen yerine dönüyor, tam vahşi yaşam anlıyacağınız. Ben de onu ellememeye karar verdim, sürekli takip ediyorum, İnşallah başına birşey gelmez.
Videoya çektim biraz bulanık ama dikkatli bakarsanız kayanın arasında görülüyo, video aşağıda

Saygılar...

http://www.dailymotion.com/video/x90sru_minikcobue
Afra Cobue Dünyam
Çok teşekkür ederim herkeze, Mehmet Ali Bey, umarım siz de kavuşursunuz bu güzel türlere, ülkemizde değişik türler yaygınlaşınca insan mutlu oluyor, sonuçta nadir türler hep yurtdışından geliyor, ancak özel olarak hobicilerin girişimiyle çoğalabilir ülkemizde, Cihan Bey arada sürtünüyorlar ama çok az, ben haftada bir dip çekimi ve kaya tuzunu ilave etmeyi aksatmıyorum...
Herkeze sevgiler...
Afra Cobue Dünyam

Arkadaşlar epeydir foruma girememiştim, bana mesaj atan herkeze teşekkür ederim, Afra Cobue yavrularım (henüz 1 haftalık) resimlerini ve işyerinde de kurup değişik türler baktığımız akvar balıklarımızın resimlerini paylaşıyorum.(resimler Erdal Hocamın kadar güzel değil ama) gelişimlerini izleyip sizinle paylaşıcağım,
ilginize teşekkür ederim, şu anda balık satmayı düşünmüyorum ileride bu güzel türleri tabii ki paylaşıcam sizinle...

minik cobue'lar (yaklaşık 17 tane ama hepsi saklandı keretalar)

Flavus erkek

Cobue erkeği

Pulpican erkeği (şu an dişisinin ağzı dolu, yavruları da paylaşıcam sizinle)

Minik Cobue

Afra Cobue Dünyam
evet ama sizin kadar güzel resimler çekemiyorum maalesefTebessüm
aslında akavaryumun son hali yok cobue ların yanına saulusi de ekledim 2 tür çok uyumlu ve iki türden de yavru almaktayım, bilgi paylaşımı için söylüyorum saulusi ve cobue türleri uyumlu bir şekilde yaşıyor ve akvaryumun renk görüntüsü de harikaTebessüm
Afra Cobue Dünyam
Evet uzun süre oldu paylaşmayı çok istiyorum ben de özellikle erkeklerim renkleri o kadar harika olduki jeneriklik, ama elimde güzel bir dijital makine olmadığı için bulanık çıkyor çektiklerim makina alabilirsem çok güzel resimler paylaşıcam, ayrıca şu an iki dişinin ağzı dolu yavru resimleri de eklerim inşallah...
Afra Cobue Dünyam
Çok teşekkür ederim tüm iyi dileklere, şu an tek tür besliyorum, 4 E arasında (yaklaşık 1 ay kadar bendeler) ufak tefek sürtüşmeler oluyor ama inanın onu izlemek bile çok zevkli...
Afra Cobue Dünyam
Afra Cobue'larım 4E 9D koloni yeni yuvalarına alışmaya çalışıyor, bu resimler yeni geldiklerinde çekildi, tam net değil ama erkeklerin renkleri şu an çok daha güzel, resimleri zamanla güncelliycem, bu türleri edinmemizde bize yol gösteren tüm ustalara saygılar sunuyorum...

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.