ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
tuncselim
Kullanıcı Grubu:
Forum Özel Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
110
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
30 Temmuz 2022 15:03
Toplam Mesaj:
1179 [0.20 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
selim tunç
Doğum Tarihi:
08 Ocak 1972
İl:
Kocaeli
Meslek:
teknık eleman
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

SELİM TUNÇ
HERŞEYE RAĞMEN HAYAT GÜZELDİR

SON 10 MESAJI

Japon Vatoz Akvaryumu 27,5 Derece Sorun Olur Mu?
Akvaryumunuzun üzerine basit pc fanlarından takabilirsiniz,faydasını görürsünüz ancak beklentilerinizi çok yüksek tutmayın.
Safkan Velifera
Takip ..........
Discus Akvaryumu
Hayırlı olsun,herşey gönlünüzce olsun.
Bulanıklık Sebebi Ne Olabilir :/
Bakteri kültürü eklemek size yardımcı olacaktır,ancak yinede birsüre sabretmeniz gerekecektir.
Lepistes Doğuma Hazır Mı
Oldukça yakın :)
Beta Balığım Artemia Yemiyor
Daha büyük yem vermelisiniz,kankurdu, supiresi gibi. Görmediğini düşünmeniz normal görmüyor zaten.
Aquatech Yem
[:)))][QUOTE=bubalus]Artemia yumurtası baya uygun fiyata görünüyor. O kadar uygun ki artemia alternatifi aramaktan tamamen vazgeçeceğim sanırım :D[/QUOTE]

Kullanmanizi tavsiye ederim ancak tuzu suyu koyup artemialar ciksin beklentisinde olmayin biraz arastirma deneme ve kullanan arkadaslarin destekleri sonrasinda tatmin edici sonuclara ulasabildim.Bu asamada bana yardimci olan (facebook siitesi uzerinden) aquatech ilgililerine ve diger arkadaslara sonsuz teşekkürler ediyorum.Sozun sonunda bu camiaya bu fiyata artemia tedarik etmelerinden ve bizi maddi buyuk bir kulfetten kurtardiklari icin tekrar teşekkür ediyorum[EDIT]tuncselim,2017-12-09 20:57:21[/EDIT]
Lepistes Yanına Canlı Doğuran Tavsiyesi
Vatoz ve çöpçü türleri olabilir.
Cuce Vatozlarimin Cinsiyetleri Nedir?
Görsel olmadan çok zor,ihtiyacınız olan şey tecrübe,bizim ihtiyacımız resim,siz seçin. [:)]

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.