ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
SuLeYMaN
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
3
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
09 Temmuz 2014 09:16
Toplam Mesaj:
876 [0.13 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
Süleyman Çelikbaş
Doğum Tarihi:
23 Ağustos 1982
İl:
Tekirdag
Meslek:
Planlama
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

Süleyman ÇELİKBAŞ [img]http://img297.imageshack.us/img297/365/turkqu7.gif[/img] [IMG]http://img294.imageshack.us/img294/4160/fener6jx5.png" onload=NcodeIm

SON 10 MESAJI

İceman lerimin yüzgeçleri beyazladı ?

Mantar olmuş olabilirmi acaba ? Fotoğrafını eklerseniz daha net cevap verebiliriz.

MASA ALTI RED RAİNBOW KASANGA AKVARYUM KURULUMU...

Gayet güzel bir akvaryum olmuş ellerinize sağlık ve de hayırlı olsun. Tek sorun masa altı olması. Masa altında olması akvaryumun yanından yürüdüğünüzde hızlı hızlı hareket eden bacaklarınız balıklarda strese neden olacak. Umarım fazla ayak altı biryer değildir de çok fazla akvaryumun önünden geçilmez. Bunun dışında gerçekten güzel emeğinize sağlık.

camda garip şeyler
Bahsetmiş olduğun canlılar bana planeria gibi geldi.

Akvaryum suyu
Hangi yönden nasıl bir etkisi olabilir ? Soru pek açık olmamış bence.
Rafya mı?Eski kasetlerin içindeki bantlar mı?
Suni şeyleri kullanmak yerine zemine yatırılmış java moss tarzı bitki öneririm ben.  Bitki istemiyorum demişsiniz ama rafya veya bant gibi salınıp yapıcak şeyleri kullanmak hem göze hoş gözükmez hem de sağlıksızdır.SuLeYMaN2009-12-30 14:08:32
Kiraz karides ve bitkili akvaryum denemem

Bitkili akvaryum denememde endlerlerimde geldi. Akvvaryuma endlerlerle birlikte java moss ve saz bitkiside ekledim. Sazları ektim fakat mosslarla fazla uğraşamadım şu an için serbest yüzüş yapıyor mosslar.

İlk olarak benden daha çok akvaryum meraklısı olan kızımın fotoğrafını ekliyorum. Akvaryumu kurdum kuralı kızım başından ayrılmıyor. Sabahları akvaryumun ışıklarını yakıyor, akşam eve geldiğimde balıklara yem veriyor.

Kızımın en çok hayran olduğu kiraz karidesler. Kızımın deyimiyle kalides.

Akvaryumun son halinden birkaç kare.

Moosların serbest yüzüşü

Dev anubias ım. Canan abiye anubias için teşekkürler.

Bitkili Lepistes ve Karışık Tetra...
Abi senin gece görüntüsü veren mavi led ile fotosunu eklememişsin akvaryumun. Bence onuda fotoğrafla da onuda görelim.
Bitkili Lepistes ve Karışık Tetra...
Abi akvaryum harika oldu. Birazdaha bitkilendirdiğimizde çok daha güzel olacak. Yeşillenen taşlarda ayrı bir güzellik katıyor bence.
Akvaryumun kapağı tamamen mdf den oluşuyor. Ayrıca akvaryumun üst kısmında buhar camı mevcut. Bunun dışında hortum girişleri için sadece 2 büyük deliğim var. Akvaryum yeni kurulduğu için sonuç ne olur bilemiyorum. İlk defa kapaklı akvaryum kurdum eğer dediğiniz gibi kabarma görürsem fan takmayı düşünürüm bende.

Zaten fan konusunu Canan abi daha önce dilegetirmişti. Benim fanı istememenin nedeni fazla ses yapması.
Muhittin bey tavsiyeniz için teşekkürler. Bu düşünce benimde aklıma geldi fakat ihmalkarlıktan bunu henüz yapmadım. Dediğim gibi yapım aşamasında ve giderek oturacak güzel bir ekosistem yapmayı planlıyorum.

Karideslerimden birtanesinde şu an yumurta var bakalım nezaman yavrucukları göreceğiz Tebessüm

Dev anubiası kütüğe misinayla tutturduktan sonra da kütüğün açıkta kalan kısmına da moss düşünüyorum sizinde tavsiye ettiğiniz gibi. Yeşil bir kütük çok güzel görüntü olacaktır.
SuLeYMaN2009-12-13 00:33:53

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.