ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
s.u.ahmet
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
0
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
20 Kasım 2011 21:08
Toplam Mesaj:
176 [0.03 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
ahmet ustaoglu
Doğum Tarihi:
24 Ekim 1991
İl:
Izmir
Meslek:
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

AhmetUSTAOĞLU

SON 10 MESAJI

Amerikan Tank
Bende 2 adet gt 2 adet astranot var astranotlarım gtlerden büyük hiç bir sorun yok saygılar.
Amerikan Tank

Akvaryum görüntüsü mükemmel,sağlıklı balıklar.Greenteror'ü o boydamı aldınız?

zebralarım için yardım
[QUOTE=levo33_33]

Ama elimde babayı ayırcak baska bır akvaryumum yok ayrıca bır mucevher sarı prenses ve bırde beyaz prenses var akvaryumda onlarda zarar vermezler mı yavrular soyle 5 6 gunluk falan oldular bır kac gun sonra yavruları ayırsam yavrulukda buyumezlermı sızce.

[/QUOTE]

mucevher sarı prenses ve bırde beyaz prenses bu balıklarla aynı ortamda 1 çift zebrayı koymanız tehlikeli mucevher sarı prenses ve bırde beyaz prenses e yazık olur zebra çiftiniz yavru verdikten sonra yavruları toplasanızda ufacık yavruluga koymanız iyi olmaz zarar görüceklerdir,yha çiftle birlikte yavruları bırakın derim yoksa yavrular canlı yem olur.
Bu Zebra dişimi erkek mi anlayan var mı ?
Abi sağlıklı kayıpsız büyütürsün inşallah,biz birşey biliyoruzda dişi diyoruz dimi Tey%20TeyAlkis
zebralarım için yardım
[QUOTE=levo33_33]Arkadaşlar iyi günler benim zebralarım yavru yaptılar bu yavruları yavruluğamı almam gerekiyor yoksa anne ve babası mı büyütüyor balıkları nasıl yapmam gerekıyor yardımcı olurmusunuz şimdiden teşekkurler.[/QUOTE]

Erkeği ayır yavruları dişiyle baş başa bırak o akvaryumda dişi büyütür yavruları.Sağlıklı balıklar.
s.u.ahmet2010-11-05 13:58:01
Zebra

Mustafa kardeşim zaten çiftleşmelerinde yumurtaları döküyorlar.Dişi yumurtaları döker erkek üstünden geçer,balıklarınız eş tutmuşsa tabiki çiftleşme zamanlarında dişinin karnında turunculuklar oluşur gerisini bekler görürsün zaten sağlıklı balıklar.

balıkların türü nedir
Yunus cichlidtir balığınız.

http://www.akvaryum.com/cyrtocara_moorii__(yunus_cichlid)_tatlisur_3_225.asp
Dişimi Erkek mi?
[QUOTE=Ernesto]Çok teşekkürler demekki bu sefer doğru vermiş akvaryumcu[/QUOTE]

Çiftleşme dönemine yakın yumurtlama dönemine yakın belli olur abi turunculuklar birde erkegin fotosunu çekermisin abi.
Dişimi Erkek mi?
[QUOTE=Ernesto]Yeni fotolar.  En son fotoda ikisi genelde o vazonun içinde takılıyorlar bende heralde sevgili oldular orda takılıyolar diyorum. Anlamadım küçük olan baya bi korkak vazodan nerdeyse çok nadir çıkıyo diğeri genelde dışarda dolaşıp vazoya ara sıra giriyo.[/QUOTE]

dişi

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.