ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
RaiD
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
0
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
12 Aralık 2009 19:24
Toplam Mesaj:
31 [0.01 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
canberk demirkaya
Doğum Tarihi:
24 Eylül 1995
İl:
Istanbul
Meslek:
öğrenci
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

canberk demirkaya-canlı doğuran

SON 10 MESAJI

Challenger Hakkında Büyük Sorun.
Arkadaşlar 2 adet challengerım vardı bunları yaklasık 10gün önce komsumuzun akvaryumuna koydum. O akvaryumda 1 adet kedi balığı vardı (uzun bıyıklı olan kıvrak.) Adını tam hatırlamıyorum. Oraya koydum balıkları balıklar yemek yemiyordu. alısırlar dedim tatile gittim ve bugun geldim ve balıklar hala daha yemek yemiyormuş ve yüzgeçlerini yemiş kedi balığı 2 challengerında. Bende hemen eski akvaryuma aldım eski akvaryumda o zamandan kalma biraz su vardı üstünede ekledim ve ona koydum. Yarın büyük bir akvaryum alıp ona tasıyacağım. Suanda durdukları su biraz kirli ve kaçgündür yemek yememişler. bu akvaryumada alısamadan dier akvaryuma geçicekler. Balıkların durumu sizce nedir? yeni akvaryum alıp içine koyunca yasamayı sürdürebileceklermi? :/ bunun dısında yüzgeçleri yırtıldı diye demin koyduğum akvaryuma metelin mavisi döktüm. 1-2 damla.
Canlarıma yorum yok mu?
Kadiköydeki 3 petshopun 2 sinde bulunmakda bu balık.. Oldukca yaygınlaşıyor..
tül kuyruk albino cüce vatoz.
iyide beyler 3 resimde bir balığın arkadaşda zaten albino cüce vatoz diye açmış başlığı gelelim ki iki ayrı balık bile olsa sadece dişi....
Çöpçü Ölü Taklidi Yapar mı?
aynı sorun bendede var :S
Vatozum Öldü
küçük yavrularsa su değişiminden çobuk etkileniyorlar geçenlerde 1 haftalık yavrumu aynı şekilde kaybettim..
Cüce vatozlarıma nasıl bir dekor?
resim koyarsanız daha rahat cevap verebiliriz.. Birsürü nedeni olabilir parazit, sitres...
Nerde?
solucan önleyici damlattım dün 25 litre 25 damla diyordu 50 litreye 4 damla damlattım :D onla ilgili olduğunu dusunmuyorum lepistes yavruları var onlar daha cok etkilenirdi bişe olsa :S
Nerde?
buldum :( malesef ölü halde :( of ya hep  benim başıma gelir offf. vücüdunun sağ ve sol tarafları simsiyah olmuştu. öldüğü için mi yoksa zehirlenme fln mı?
Nerde?
lepistes neon ve bir tanede çöpçü :S yiyebilecek bi balık yok :S:S akvaryum bitkili sayılır sadece bi tane mango kökü var dekor olarak mango kökunde bol girinti çıkıntı var salladım mango kokunu suyun içinde ama yok cıkmadı bişe :S kumun altına girme yetenekleri varmıdır :S kumum ince değil su renkli küçük taslardan olusuyor yaklasık 4 cm kalınlıkda
Nerde?

Beyler 3-4 cmlik albino cüce vatozum kayıp bütün akvaryuma baktım ama yok acaba kumun altına saklanma gibi bi yetenekleri varmı? kumumda sert tas gibi küçük seylerden olusuyor eğer altına girdiyse cıkabilirmi veya vatozu bulmak için ne yapmam gerek onu cok seviyodum :) ama suan yok  :(

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.