ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
ncp_szr
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
1
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
23 Haziran 2011 16:08
Toplam Mesaj:
133 [0.02 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
Necip Sezer
Doğum Tarihi:
01 Mayıs 1994
İl:
Meslek:
lise öğrencisi
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

Necip Sezer
Sarı prenses+yunus+iceman

SON 10 MESAJI

dişi s.p'lerim renk değiştiriyor.
Stersten oılabilir mi?Başka ne tür balık besliyorsunuz??
3 DİŞİ ZEBRA 1 ERKEK ZEBRA
Eş tuttuktan sonra dğer dişileri sıkıştıracak sanırm daha tecrübelileri bekleyin isterseniz tek  eşlidir diye biliyorum zebraları.
Babam Sağolsun :):)
Arvaryumun köşesine BABAM SAĞOLSUN yazarsın artık Mert:)
Şaka bir yana bana da babam aldı bir akvaryum OKS'de iyi puan almıştım.

Yavru almak için bunları okuyabilirsin..

Frontoza x 4
1. kesin erkek 3. kesin dişi 2 ve 4emin değilim ama sanırım dişi yüzgeç sivriyse erkek olarak baktım olaya. ncp_szr2009-07-14 18:10:46
YAVRU ALAMAMA SORUNU
Bende de aynı sorun var sarı prensesler yavru vermiyor yunustan aldım çok zor yavrular denen balıklardan biridir dedi herkes.Iceman bi kere yuttu yumurtaları şu an tekrar ağzında yumurta var MAŞALLAH.

Bence vageçebilirseniz s.plerden vazgeçin iceman besleyin.
Zebralarımdan yavru balık alamıyorum
50 litrede sadece zebrayı bırak gerisini kaldırın diyeceğim ama öyle kaldırılmıyor işte:(
kum kazma
Kapatmayın...Bir de gece yem verdikten sonra ışıkları hemen kapatmayın genelde yem yedikten sonra hareketlere başlıyor benim cikletler.(mbuna)
İştahsız yunuslarım için yem
Dediğiniz yemlerin yeşili bitkisel kırmızısı etçil sanırım ben de öyle kullanıyorum yiyorlar ama bilmiyorum bir de salatalık ortadan 2ye kesin bir çatala batırıp atın akvaryuma onu benim balıklar çok seviyorlar.(dış kabuğunu kalın yerleri yiyemezler içinde çekirdekli kısım kalsın yumuşak orası onu yerler bir de çatalı 1 gün sonra alın)
akvaryumu ortadan 2 ye bölmek?
Pvc gibi şu plastik şeyler var perdeleri astığımız yerde kullanıyoruz hani babam geçen gün onunla bölmüştü.(yılların tecrübesi işte hobiyi ben yapıyorum ama Babam Sağolsun:D)
Malavi Cichlidleri Hakkında Öneriler
Iceman 1e 3d yapmazsan çok kötü sonlarla karşılaşabilirsin benim gibi geçen gün 1 dişi mefta oldu yanlış anlama bence de iceman çok güzel hele ki beyaz kuyrukluları ama dişi sayısını ayarla ihmal etme

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.