ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
mavikuş
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
0
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
28 Mayıs 2009 19:03
Toplam Mesaj:
74 [0.01 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
çetin mavikuş
Doğum Tarihi:
01 Kasım 1981
İl:
Istanbul
Meslek:
muhasebe
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

Mavikuş

SON 10 MESAJI

Akvaryum Tür Tavsiyesi
Sarıpenses veya snowprenses uygun olur.Veya 1e 5d sauloside tavsiye edebilirim.Karar sizin ismail bey.
Akvaryum Tür Tavsiyesi
Aldığınız akvayumun hacmi nedir acaba?
Sıcak Silikon
Cenk bey sakın ama sakın denemeyin derim.Ekan beyin dediği gibi nelerlen karşılaşabileceğini tahmin bile etmek istemiyorum.
120x50x50 Akvaryum Yapımı
Amatörce yapılan bir akvaryuma kuşak koyulması bence daha sağlıklı olur.Ama bir akvaryumcuya yaptırıyosanız. Pek fazla bişey  söyleyemeceğim ama kuşak atılması akvaryumun temel direklerinden biridir.
120x50x50 Akvaryum Yapımı

Kemal bey size önerim 8mm veya 10mm camdan ve alt,üst kuşaklarını muhakak yaptır.Hem içiniz rahat olur.Şimdiden hayırlı olmasını diliyorum.

Sarı prenses hamile mi?
Mustafa bey ilk önce hayırlı olsun.Eğer başka akvaryumunuz varsa eğer balığınızı başka akvaryuma koymanızı tavsiye ederim.Erkek balık rahatsız etmesindiye gördüğüm kadarıyla balığınız saklanacak yer arıyor.
--DEMASONİ KUSTURDUM--
Hakan bey çok erken kusturmuşsunuz.Eğer elinizde kuluçka makinası varsa onun içine koyun derim.Ve bukadar erken kusturmanızıda tavsiye etmiyorum.
yunuslarım çifleşmiyor

Arkadaşım tabak olayını ilk defa duyuyorum. Dişiler kendi etrafında dönüyosa bilki baskınlık kavgasıdır. Akvaryumunun resmini buraya koyarsan daha fazla bilgi alırsın.

mavikuş2009-04-01 16:20:09
Yunuslarımın cinsiyeti nedir?( resimli)
Merhabalar son resimdeki başı aşağı doğru olanlar yunuslar bariz erkek kuyrukları onu gösteriyor. Birlen üçüncü resim ise kesin olarak dişi diğerini seçemedim. Ama size tavsiyem kumunuzu değiştirin yunuslar genelde ince kum üzerinde çiftleşirler. mavikuş2009-03-30 22:15:54
Bu akvaryum patlarmı?

Emin olmak istiyosan testden geçir o zaman 1 hafta dene için rahat etsin o zaman senin için en hayırlısı budur.

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.