ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
neverforget
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
0
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
14 Haziran 2016 14:01
Toplam Mesaj:
27 [0.00 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
özgür aydın
Doğum Tarihi:
08 Şubat 1981
İl:
Kayseri
Meslek:
teknik öğretmen
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

ozgurs

SON 10 MESAJI

Sarıprenses yavruları salar mı ?
Sayın çok değerli hobiciler akvaryumum 100 litre ve şuan içinde 5 adet elagountus mpanga yavruları var 2cm ler ve bir de  sarıprenses anne var 14-15 gündür yavruları bırakmıyor ilk yavruları bu akvaryum da  yavruları bıraksa mpangalar  yemez  yavruları değil mi ? kayalar mevcut akvaryum da
Sarı prenses ile demasoni beslenir mi ?
Arkadaşlar sarıprenses ile demasoni beslemek istiyorum. Ne dersiniz?Özen Gözcü2010-03-08 00:08:08
KAYSERİLİLER BURAYA
Selam arkadaşlar,  ben de  Ziyagökalp te oturmaktayım. Sarıprenses ve yunus beslemekteyim. Kayseri' de akvaryum için uygun kaya nereden alabilirim? Bilen varsa yardımcı olun... Adem TANIŞ2010-02-27 00:40:06
Sarıprenses anne kendi yavrularını yer mi ?
Sevgili arkadaşlar sarıprensesim mesela ağzına yavru alsa ben de bunu başka bir tanka ayırsam yavrularını kendisi bırakması için. Bu durumda  anne tankta yavrularını yer mi?  Yardımcı olursanız sevinirim... Adem TANIŞ2010-02-26 23:04:52
Azında yavru olan sarıprense yem yiyor neden ?
Sayın Arkadaşlarım, balığım ikinci defa yumurta almış bugün eve geldiğimde fark ettim. Çene yapısından, fakat şöyle bir durum söz konusu balığım yem attığım da yeme gelip yiyor ?  Bu nasıl iş anlamadım. valla yardımcı olursanız sevinirim saygılarımla.
Akvaryumum (Malawi)
Arka fon cam film mi ?  Tamamen siyah.bahtiyar2010-03-06 00:56:46
Yukarıya bakan sp
Dişi erkek  oranı  uyumlu değil büyük ihtimalle  bu yüzden erkek çok fazla hırpalamıştır balık  strese giriyor  bu yüzden dik duruyorr  başıma  geldi  aynısı...
Akvaryumumun Son Hali
Güzel olmuş arka  fon kağıt mı  nasıl bişi  ?
Sp !
İç parazit olabilirr.:((
Cichlidlerde sorun var. Kıpırdamıyorlar. Acil yard
Kardeşim balıkların strese girmişler  bu malawi de  çok büyük sorun benimde başıma geldi  bunun çaresini  bulmalıyız  yoksa kayıplarımız  hep bu yüzden olacak :((

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.