ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
fatihdalman
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
0
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
18 Şubat 2020 22:10
Toplam Mesaj:
65 [0.01 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
fatih dalman
Doğum Tarihi:
Girilmedi
İl:
Istanbul
Meslek:
Yönetici
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

Fatih DALMAN

SON 10 MESAJI

Kayıtların Altındaki Baloncuklar[Hayati Bir Durum Söz Konusu]
Elle müdahale edebiliyormusunuz ? Yoksa akvaryumu dolu halde burakın ve yaptırdığınız camcıya neden oluştu diye sorun malzeme eksikliğinden olabilir . (slikon eksikliği )
Kayıtların Altındaki Baloncuklar[Hayati Bir Durum Söz Konusu]
Silikonun arasına mı sızmış ? Eğer öyleyse bir patlama söz konusu olabilir.
!Çiftleştirmeye çalışırken..(BETA İLE İLGİLİ)
Merhabalar Betalar bilindiği gibi hırçın balıklardır.Dişi ver erkeği yavruluta olasa bile aynı sularda yüzdürmeyin.Yüzdürdüğünüzde baskın erkek olacağından hem kendine hem dişinize hemde sizin psikolojinize (öldüğü için) zarar verebilir.Dediklerime uyarsanız benekler gittikçe azalır ve bir süre sonra yok olur.
Sarı prenses soru?
Eğer oturmuş bir koloni ise ve gerekli akvaryum hacmi ve dekorasyonu varsa 3-4 hafta sonra tekrar yavru verecektir.Akvaryumunuzu temiz ve azaldıkça su ekliyerek bol oksijenli tutun balıklarıda ürkütmeyin bu yavru alımınızı kolaylaştırır.
135 LT Akvaryum kurdum ne tür cichlid beslemeliyim
Mbuna türleri güzel olacaktır.
50*26*18
Öncelikle merhaba bendede önceden 50*26*33 ölçülerinde bir akvaryum vardı. İçine lepistes,kılıç kuyruk ve moly koydum. Ama sana tavsiyem lepistes çok güzel ve çok sevecen balıklardır. Saygılar. ...
Cinsiyetleri nedir?
Arkadaşlar balıkları 2 hafta önce 2 dişi diye almıştım fakat kuşkulandım.Elime alıp baktım ven anusten büyük ama fotoğraf çekemedim.Bilgilendirirseniz saygılar.
Yeni kurulan akvaryumda su değişimi
Dediğim tavsiyelere uyarsanız herhangi bir sorun olmayacağını düşünüyorum.
frontosa tavsiyesi
Balıklar ölmeden gidermi?
Yeni kurulan akvaryumda su değişimi
Eğer sıcak su kullandıysanız yada sera aquatan ilacından döktüyseniz sorun olmaz ben hep bu yöntemleri kullanıyorum ve hiç problem olmadı.

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.