ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
SALİH
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
0
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
14 Nisan 2019 17:34
Toplam Mesaj:
41 [0.01 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
MURAT YAŞAR YILMAZ
Doğum Tarihi:
11 Nisan 1970
İl:
Ankara
Meslek:
MEMUR
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

MURAT YILMAZ RED RAİNBOW KASANGA KANTALAMBA KASAKAWALE

SON 10 MESAJI

Kasanga-3D Arka Fon(Son foto syf 6)
 Hayırlı olsun balıklarınız çok güzel zaten Burak bey iyi balık besliyor size kısmet olmuş güle güle büyütün
2e13d Black KRİZA larım ( Syf 2 yeni fotograflar)
Mertcan bey hayırlı uğurlu olsun maşallah balıklarınız çok güzel eski bir black kriza besleyicisi olarak yazdım.Saygılar
Bloat mı?
Serhat bey selamlar iyi günler dilerim bloat ta arkadaşlarımın dediği gibi karında şişme ve sallanma varsa tedavi ye başlayın bence iyice gözlemleyin çünkü dekoru taşları ve suyu değiştirdim diyorsunuz uyumsuzlukta olabilir su değiştirirken dikkat edin su da mikrop varsa iç parazitte olabilir. Bloat ta epson tuzu etkilidir kullanmanızı tavsiye ederim. Saygılar  
200*60*70 akvaryum için sorular
Selamlar gürkan bey öncelikle akvaryum boyu seçiminiz muhteşem görsel şölen olur. 

mobilya mdf ve profil kullanılıyorsa fiyat uygun ve sump bence daha verimli olur. 
50 kasakawale biraz fazla gelebilir damızlık olunca yarısı yeterli olur derim. 
kaliteli kafa motoru kullanın derim ve debisi kuvvetli ki güzel temizlesin
akvaryum için özel florasanlar var 3 lü veya 4 lü kullanabilirsiniz
debisi kuvvetli bir kafa motoru kullanısanız dalga yapan motolardan kullanmanıza gerek yok ama hava motoru bence kullanın iyi olur. Kasakawale besliyecekseniz karbonatlı özel kumlar var beyaz renkli ph derecesini artırıyor tavsiye ederim. 
vatoz belki ama çöpçü ve elma salyangozları beslemeyin derim. İki günde çöpçü gider zaten hemen vurmaya başlarlar bana kalırsa vatoz da beslemeyin derim. Saygılar sunarım. .
akvaryum yapımı ve balık tavsiyesi
Selamlar Mert bey Tropeus türlerinden masva tavsiye ederim
İşte Yeni Tankım..! FİKİR verin...
Selamlar Nuri bey ben beyaz kuvars kum kullanıyorum ama hafif sarımsı ince silis kum ve kaya dekoru güzel olur derim Saygılar.  
ne beslemeliyim
Selamlar Selçuk Mbuna türünü denedinmi tavsiye ederim 
Bilgilenmek İstiyorum
 Erkek dişi diye şu anda düşünmeyin sonuçta 30 - 40 litrelik akvaryumda besliyeceksiniz hemde yavru ilk önce acemiliğinizi atın sonra ilerde düşünürsünüz dişi erkek oranını siyah teleskop, bebekyüz, oranda, tül kuyruk, renk ve çeşit yapon 4-5 tane güzel olur  
Kumdan şelaleler süper ! ! !
 çok  güzel tekirdağdan recep beye de açıklamalı göstermiş teşekkür ederim.

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.