ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
alperen_ylc
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
2
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
09 Mart 2011 20:13
Toplam Mesaj:
204 [0.04 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
alperen yalçın
Doğum Tarihi:
Girilmedi
İl:
Meslek:
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

alperen yalçın

SON 10 MESAJI

100*30*40 Bitkili Akvaryum Tür Tavsiyesi
Yeni konu açmanı öneririm...
Çok teşekkür ederim cidden önemli bilgiler vermiş oldunuz. :)
Sağlıklı hobiler ...
Akvaryum Fiyatı ?
İthal fiyatları bilmiyorum da yerli akvaryumlar bu boyutta genellikle 45 ila 80 arasında değişiyor.
Gürcan bey öncelikle vermiş olduğunuz güzide bilgiler için size minnettarım...
Çok teşekkür ediyor sağlıklı hobiler diliyorum, vermiş olduğunuz bilgilerle ilk bitkili akvaryum deneyimini yaşayacağım.Çiklet akvaryumundan bitkiliye geçiş benim için zor ama bir o kadar da keyifli olucak hobiye ara vermem nedeniyle bazı püf noktaları unutmuştum kafamda birşeylerin netleşmesine yardımcı oldunuz.
Sağlıklı hobiler diliyorum ... :)

Bu arada Doğukan bey sizin tavsiyenizide düşünüyorum artık karma bişey yapacağım teşekkürler...
Aynı şekilde düşündüm Doruk bey tavsiyeniz için teşekkürler.
Bitki olarak hangilerini tercih etmeliyim kum özellikle bi marka varmı yoksa her marka olabilirmi ?
Bu arada kafama takılan 120 litrede balık sayısı ne olmalıdır neonlarda?
Şimdiden yardım edecek arkadaşlara teşekkürlerimi sunarım.

Sağlıklı hobiler...

Bende karma tetra cinsleri düşündüm ve görünüşe görede öyle yapacağım.Bu arada teşekkür ederim...

Kum ve bitki konusunda gerçekten yardıma ihtiyacım var ne alsam diye düşünüyorum.Ayrıca bitkilerin suya ve balıklara ph bakımından etkilerinide bilemediğim için rastgele bitki almak istemiyorum.Birde kafamda boyutu biraz büyütüp tanka iki adet discus eklemeyi planlıyorum.
Sağlıklı Hobiler...
Öneriniz için teşekkür ederim fakat bundan önceki deneğimlerimde canlı doğuran çok baktım...
Bende bi sıkkınlık var bu yüzden... :)
Başka tavsiyeleri bekliyorum karma bakabileceğim türlerde olabilir.Bu arada bitki ve dekorasyon konusunda yardıma daha fazla ihtiyacım var.
Sağlıklı Akvaryumlar...
Merhabalar,
Başlıkta belirttiğim gibi 120 litrelik bitkili bir akvaryum kurma girişimindeyim.Akvaryum için bitki, canlı türü ve kum, kaya, kütük, dal benzeri akvaryum gereçleri hakkında önerilerinizi bekliyorum.Kişisel nedenlerden dolayı uzun bir süre ara verdiğim hobime tekrardan başlama isteği içimde uyandı, hatta akvaryumsuz yapamayacağımın farkına vardım :) .Umarım siz tecrübeli arkadaşlar bana yardımda bulunursunuz, yardımlarınızı ve tavsiyelerinizi bekliyorum.

Sağlıklı akvaryumlar...
85*50*50
Evet içinede ağırlık yapmayacak eşyalar koymam gerek.
Patlamaz Allahın izniyle.
85*50*50
Arkadşalar akvaryum yapıldı fakat.Su doldurmadım korkuyorum birşey olurmu diye kayıt kuşak sağlam birşey olurmu?

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.