ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
pekelmurat
Kullanıcı Grubu:
Forum Özel Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
4
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
11 Ekim 2020 13:16
Toplam Mesaj:
342 [0.06 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
Murat Pekel
Doğum Tarihi:
31 Mart 1982
İl:
Hatay
Meslek:
Öğretmen
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

SON 10 MESAJI

Tv Marka Önerisi
42-55" arası kalite başta olmak üzere hangi marka tv önerirsiniz?
Yurtdışı Alışveriş Siteleri?
Arkadaşlar yurtdışı alışveriş sitelerinden en güvenli bulduğunuz siteler neresi? Mesela ben dx.com'dan alışverişim oldu gayet güvenilir, tabi 30 güne yakın sürüyor siparişlerin gelmesi
Müstakil Ev
Maşallah
Fan ile soğutma denemesi (400 litre)
Merhaba,tesisat çok güzel ancak fanların hava alacağı delikleri yok.Siz içerideki sıcak havayı yine suyun üzerine veriyorsunuz bu da sistemin yetersiz kalmasını sağlıyor.Bana kalırsa punch yardımıyla kapağınıza dört adet delik açın ve fanları dörtleyin.Dışarıdan deliklerin hoş görünmeyeceğini sıkıntı ediyorsanız 10 cm hoparlör ızgarası temin edin oto ses sitemi yapan yerlerden(muhtemelen ücret istemezler) böylece görüntü de bozulmaz.
1500 lt'lik resif akvaryumu
Vay be daha dün bu akvaryum olur mu,bu dükkan biter mi diye düşünüyorduk.Allah hayırlı işler nasip etsin,emeği geçen herkesin ellerine sağlık.Yeni fotoğrafları bekliyoruz.
36Watt 4 pinli Osram Dulux L - Yer sıkıntısına son
Ben de kullanmaya başladım bu lambaları,gerçekten çok etkili bir ışığı var ancak ısıyla ilgili sıkıntım var.Sizlerin ampulleri de ısınıyor mu?2 adet 36w pll çalıştırıyorum t5 kadar ısınıyor halbuki çok ısınmadığını okumuştum osram sitesinde.
Tebrik ediyorum,gelişim muazzam.Mutlu yıllar.
Mert Bey son durum hakkında bilgi verebilir misiniz?Resimli olursa makbule geçer.

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.