ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
ByTKN
Kullanıcı Grubu:
Forum Özel Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
5
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
06 Aralık 2023 17:10
Toplam Mesaj:
416 [0.08 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
Ali Beytekin
Doğum Tarihi:
07 Haziran 1978
İl:
Istanbul
Meslek:
Desinatör
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

SON 10 MESAJI

Tropheus Debuısi Maswa Ölüyorlar
Evet akvaryumcularda bulabilirsiniz. Genellikle sıvı olanı vardır. Tablet için Forumdaki yemler ilanlarına bakabilirsiniz.
linkte ilacı ekledim bakabilirsiniz satıcı ilanı var
http://www.akvaryum.com/Forum/sera_baktopur_i52154.asp[EDIT]ByTKN,2018-07-04 15:40:52[/EDIT]
Tropheus Debuısi Maswa Ölüyorlar
Bactopur direct sıvı yada tablet alın akvaryuma uygulayın. Bloat a en etkin ilaç bactopurdur iyi gelecektir
Tetra 2400 musluğu
O şekilde bağladım ama musluklu kullanmak işime yaradığı için çözüm istedim
[QUOTE=JAPONSEVER]Hortumu direk bağlamayı deneyebilirsiniz[/QUOTE]
Tetra 2400 musluğu
Merhaba
dün akşam musluğun hortumla bağlandığı yerdeki plastik tırnaklı olan parçanın 3 tırnağı kırıldı.Bu parçayı tek olarak temin edebilir miyim
komple musluk olarak bazı internet siterinde gördüm. Ellerinde de yokmuş olsada 70 lira bir rakam görünüyor sitelerde.
Tek bir parçayı bulmamda bana yardımcı olurmusunuz.
Şİmdiden ilginiz için teşekkürler
Albino Kipili ve yavruları yeni resim syf 2
Maşallah Soner.
Herşey mükemmel.
Zor ama imkansız değile çok güzel örnek oldunuz.
Çağdaş ÖZDOĞAN2013-12-24 11:47:44
konu kapanabilir balıklar satıldı.ç teşk.
[QUOTE=cmlakarsu]
Arkadaşlar uzun uğraşlarım ve çabam sayesinde ByTKN nickli Ali abiden 130x60x60 akvaryum sahibi oldum. Kendisi bana hertürlü konuda yardımcı oldu. Nakliyedeki sıkıntılardan dolayı bazı gecikmeler yaşandı ve sağolsun bir tek laf bile etmedi. Kendimi ona karşı çok mahcup hisstememe karşın onu bana tek dediğ laf Kardeş biz hobiciyiz bir birimizi anlarız demesi benim içimi rahatlattı.Gerek hediyeleri gerek misafirperverliği taktiri hakeden bir insan . Siz değerli hobici arkadasların önünde kendisine çok teşekkür ederim. 

Gelelim şimdiakvaryum ve benim yavru katongalarıma. Artık biraz büyüdüler. Ve şimdi yeni yuvalarında çok daha rahatlar. Video kalitesi için kusura bakmayın. 

http://www.youtube.com/watch?client=mv-google&hl=tr&gl=TR&v=jBb63Umqvcg&feature=youtube_gdata_player&nomobile=1

[/QUOTE]
Öncelikle hayırlı uğurlu olsun.Kazasız belasız sağlıklı balıklar ve bol yavrular dilerim.Yazdıkların için teşekkür ederim.
En kısa sürede yavru verir bu keratalar :)
FRONTOZALARIM//////YENİ RESİMLER SY.5TE
Gökhan hayırlı olsun tekrardan.Ya bunlardan müthiş tava olur akşam geleyim mi yemeye :)))
En Sonunda Oldu (Balıklar da alındı)Resimler Sayfa 3-6-7 video sayfa 8
Maşaallah bunlar benden aldığın yavrular mı?
Devasa Boyutlarda(330*85*108h) Muhteşem Mikis ve haremi-yeni foto(60)
Çok büyük geçmiş olsun.Maddi boyutu bi kenara atın ölümlerde yaşanan stres sıkıntı moral bozukluğu hobiden soğutur insanı.
Tedavide uygulanan yanlışık stresi daha çok arttırmış kanaatindeyim.Balıkları alıştıgı ortamdan alıp başka bir akvaryuma koymak ve oraya alışmadan tekrar kendi akvaryumlarına koymak balıkları daha çok strese sokmuş ve tedaviye tepki vermemişler.Tropheus ta bloat hastalığına yakalanan balıklardan iyi sonuç alınmak isteniyorsa balıkları ayırmadan ana tankta gerekli tedavileri uygulamak iyi sonuçlar verir.Tecrübelerime dayanarak eklemek istedim.
Herkese sağlıklı balıklar
Tanganyika akvaryum - Cafer Akartek
Öncelikle geçmiş olsun
Zamanında benimde Cafer beyle bi sorunum olmuştu.Zaten bu forumda çok kişi vardır bu erkek dişi olayında sıkıntı yaşayan.Cafer bey in olumlu yaklaşıp sorunu çözeceğini ümid ediyorum.

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.