ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
fgumus72
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
0
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
24 Haziran 2010 11:04
Toplam Mesaj:
6 [0.00 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
Fatih GÜMÜŞ
Doğum Tarihi:
Girilmedi
İl:
Meslek:
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

Fatih GÜMÜŞ

SON 6 MESAJI

sazda budama

Yaprakları tamamen kopan ve sadece kumun altında kökü kalan sazdan yeni yapraklar çıkarmı?

Karma mı? Tek cins mi?
Teşekkürler arkadaşlar.
Karma mı? Tek cins mi?
Arkadaşlar 70 lt tankımda 4e-8d lepistes, 2e-4d platy, 2d moly ve 5 adet çöpçü balığı var. Dün lepistesin biri yaklaşık 10 tane yavru doğurdu. Platy ve molyler yavrulara karşı çok saldırgan ve bir kısmınıda yediler. Sadece lepistes beslemekmi iyi yoksa karmanın bir zararı yokmu?  Ayrıca Tankta büyükçe sık bir yapay bitki ve biraz java moss var. fakat yavrular hep yukarı çıkmaya çalışıyorlar. Yüzüye rafya koyayımmı? yada yavruluğamı alayım? Yardım lütfen yoksa bütün yavrular cerez niyetine Tebessüm Teşekkürler. fgumus722009-08-28 11:25:59
Hareketli Balıklar
60 lt. canlı doğuran akvaryumumda lepistes, moli ve platiler var. Balılar çok hareketli özellikle akvaryumun başına geçicince çok hareketleniyorlar. Bu normalmidir? yoksa balıların bir sıkıntısımı var anlayamadım. Teşekkürler.
Canlı doğuran dekor?
Teşekkürler arkadaşlar. Fon konusunda bende size katılıyorum. Fonu bantlamı yoksa başka şekildemi yapıştırıyorsunuz? Teşekkürler.
Canlı doğuran dekor?

Resimdeki tankımda arka cama kadar uzanan sık bir yapay bitki ve arka camın önünde üst üste dizili taş dekor var. Bunlar yaruların kurtulması için yeterlimi?

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.