ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
oziii
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
0
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
23 Mart 2015 22:41
Toplam Mesaj:
100 [0.02 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
Oğuzhan ALTUNTAŞ
Doğum Tarihi:
Girilmedi
İl:
Konya
Meslek:
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

Oğuzhan ALTUNTAŞ...
Akşehir

SON 10 MESAJI

duboisiyavru resimleri
Tebrikler. Resim biraz daha yakın olsa daha güzel görünecek.oziii2006-11-8 13:1:40
Kaç Yıl Yaşattınız?
Benimde balığım 4 yıla yakın yaşadı, sonra yanlızlığını gidermek için yanına bir eş aldım, nedenini halaa anlayamadığım bir şekilde yeni aldığım balık diğerinin kuyruğunu sürekli hırpaladı ve enfeksiyon kapması ve sonrası ölümüne neden oldu, keşke almasaydımda yanlız yaşasaydı diye çok kızdım kendi kendime.  
yunusum nasıl ve safmı ? daha 1 yaşında
Güzelmiş, sağlıkla büyütün...
hava yutması

Mustafa bey geçmiş olsun, bende aynı sorun yüzünden daha önce foruma yeni konu açmıştım yemesinde içmesinde hiç bir problem olmamasına rağmen balığımı bugün kaybettim. 

Japonlarım kabız oldu

Arkadaşım akvaryumum büyüklüğü ne kadar, yani kaç litrelik, içerinde kaç tane balık var.

Suyunun sıcaklığı üst sınıra dayanmış durumda,bu seviyeden sonra balıkların için iyi olmayabilir. Ya küçük bi bilgisayar fanı yardımıyla yada bi miktar su değişimi ile suyun sıcaklığını biraz düşürsen iyi olur.

Ispanağı kurutmana gerek, balık sayısına göre bikaç yaprağı haşlayıp, damarlarından temizledikden sonra küçük küçük parçalar haline verebilirsin,zaten kapış kapış yiyeceklerdir.

Saygılar.

verilecek yem miktarı

Metin bey aslında sorunun yem miktarında değilde, balık çeşidinin fazla olmasından kaynaklandığını düşünüyorum. Her balık farklı yapıya sahip olduğundan (örneğin koi daha kımıldamadan kılıçların yemleri silip süpürmesi gibi) sıkıntı yaşıyor olabilirsiniz. Buna rağmen yemleri akvaryuma bir baştan bir başa kadar dağıtarak atarsanız her balığın yemden pay alma ihtimali yükselecektir diye düşünüyorum.

Saygılar, Sağlıklı Balıklar...

Su altının gizemli fotoları

Tek kelimeyle muhteşem resimler. Paylaşımınız için teşekkürler.

Saygılar.

Akvaryum Suyunun Aşırı Isınması !

Teşekkür ederim arkadaşlar tüm cevaplarınız için...

Saygılar...

Akvaryum Suyunun Aşırı Isınması !

Teşekkür ederim arkadaşlar,önerilerinizi dikkate alacağım.

Saygılar...

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.