ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
BURAQUA
Kullanıcı Grubu:
Forum Özel Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
0
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
28 Kasım 2017 23:22
Toplam Mesaj:
169 [0.03 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
Burak Candoğan
Doğum Tarihi:
30 Nisan 1987
İl:
Ankara
Meslek:
Makine Mühendisi
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

[b]Burak Candoğan[/b]

SON 10 MESAJI

Ankara yemek organizasyonu
Son zamanlarda konuyu fazla takip edememiştim, Haydar arkadaşım tüm çabaların için teşekkürler, ben de kardeşimle katılıyorum. Bu cumartesi bir yakınımın konseri var müsait olursam gideceğimi söylemiştim, tarih bir sonraki haftaya ayarlanabilirse benim için daha uygun olur; ama bu haftaya da karar verilirse çoğunluğa uyarım.

1) Semih Sungur x2
2) Ahmet Çelebi x2
3) Ozan Akarsu  x2
4) Burak Candoğan x2
ANKARA'da 2. Mangal Partisi için ön talep(2mayıs)
Çok güzel bir buluşma oldu. Emeği geçen ve katılan herkese, bizi bu ortamda misafir eden kurum yetkililerine ve özellikle Mehmet abiye teşekkür ediyorum, mekan ve çay servisi gerçekten çok güzeldi.
ANKARA'da 2. Mangal Partisi için ön talep(2mayıs)
Kısmetse ben de katılıyorum. Kesin olmamakla birlikte kardeşimi de getirebilirim.

1. Mehmet GÖKDUMAN
 2. Mehmet KELEŞOĞLU
 3. Faysal EVİS
 4. Ozan AKARSU
 5. Güven CEBECİOĞLU
 6. Nadir GÖKTAN
 7. Ahmet Celebi
 8. Mustafa Nusret DOĞAN
 9. Özgür YAMAK
10. Servet Taylak+ eşi
11.Serkan Güçavlı
12.Recep IŞIK
13.Nurullah Çam (ERDEM AKVARYUM)
14. Emin Çalışkan
15. Mustafa TİVEM
16-Ali KUŞTEPESİ
17.Hüsamettin Dedeoglu
18.Mustafa YAŞAR
19.Ümit KÖSA
20.Burak CANDOĞAN
Multi test - Sera mı Tetra mı ?
Ümit bende Tetra'nın kiti var. Açıkçası çok tatmin edici malzemeler olmasa da, 5 ayrı test yaptığı için cazip gibi görünüyorlar. Güvenilir ölçümler için ayrı ayrı kitler almak daha mantıklı aslında, tabi o da bütçeyle alakalı. Hafta sonu derneğe getiririm, orjinal testlerle karşılaştırma yaparız doğruluklarını görmek için.
Ankarada buluşma ve kahve sohbeti
Mehmet abi geçmiş olsun.

[QUOTE=korhankocyigit]

Mangal partisi mi nerede?
[/QUOTE]

Muhtemelen 2 Mayıs gibi bir tarihte 2. mangal düşüncesi var. Ahmet dernek faaliyetlerinde açar konuyu yakında. Bu arada 9 Mayıs'ta herhangi bir buluşma olursa gelebilmem mümkün değil, 10,11,12 ve 14 Mayıs tarihlerinde sınavlarım var oldukça yoğun bir hafta.
Adem TANIŞ (Adem TANIŞ),
Hüseyin ÇENELİ (hceneli),
Mustafa YAŞAR (MUSTAFAYAŞAR),
Mustafa TİVEM (Semihsungur),
Mesut ALBAYRAK (mesutalbay),
Ali SEZER (SEZER),
Nadir GÖKTAN (nadirgöktan),
Ozan AKARSU (dichter06),
Güven CEBECİOĞLU (Güven),
Faruk ÖZDOĞAN (faruk06),
Ferit ERDEM (DAMATFERİT06),
Mehmet İNCE (Yunus142),
Yahya Sedat AKTUĞ (Aktugsedat),
Mehmet GÖKDUMAN (mtgokduman),
Mehmet KELEŞOĞLU,
Umut GÜLENGÜMÜŞ (Really),
ben ve bize bu organizasyonu sağlayan Korhan abinin (korhankocyigit) katılımıyla çok güzel bir buluşma oldu (İsmini yazmadığım kimse yoktur umarım, elimdeki listeye göre yazdım).

Kahvenin fincanlarımıza gelene kadar geçirdiği aşamalarla ilgili etkinlik oldukça eğlenceliydi (tabi biz yine dayanamayıp sonunu akvaryum ve balıklara bağladık, anlatımcı arkadaşları en çok yoran gruplardan biri olduk sanırım Big%20%20%20smile). Bu güzel organizasyonu düzenleyerek bizi en güzel şekilde ağırlayan Korhan abiye ve böyle eğlenceli bir pazar gününü paylaştığım tüm akvaryum.com üyelerine teşekkür ederim.

[QUOTE=korhankocyigit]

Bugün gerçekten çok güzel bir buluşma oldu. Hobiye gönül vermiş arkadaşlarla tanışmak çok güzeldi. Havalar iyice ısınınca Bilkent mağazamızda açık havada yeniden yapabiliriz isterseniz. Resimleri Ozan'a gönderdim en kısa zamanda yükleyecektir.

[/QUOTE]

Korhan abi teklifin için teşekkür ederiz, bugün sınav nedeniyle gelemeyen arkadaşlar için de güzel olur tekrarı.  Bu arada Resimleri bekliyoruz Ozan. BURAQUA2010-04-11 18:21:23
Korhan Bey, bu güzel davet için teşekkürler. 11 Nisan'da şimdiden tahmin edemediğim bir engel çıkmazsa ben de katılmak isterim.
Fluval 405 kullananlar
Bence de Fluval 405 debisi, filtrasyonu ve kullanımı ile sizi son derece memnun edecektir. Eklemek istediğim önemli nokta, debide uzun vadede dahi herhangi bir düşüş gözlemlememiş olmam.
Mbuna akvaryumuna Elma Salyangozu?
Malawi yavruları 3-4 cm'ye ulaştıklarında çevrelerine karşı oldukça meraklı oluyorlar, jalo yavruları da mbunaların en meraklı ve hareketli üyelerinden. Salyangozlar kabuktan çıktığında yaralayıcı darbelerde bulunabilecekleri için dikkat etmeniz gerekir ki bu boydaki yavrularla beslemenizi tavsiye etmem. Daha küçük yavrularda sıkıntı olacağını sanmıyorum.
Ankara Derneği Mangal buluşması
Son sucuk ekmeğini benimle paylaştı ondandır.Big%20smile Bundan sonraki buluşmalarda benden uzak tutun, yoksa ip gibi kalacak yaz sonunda. Kahkaha

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.