ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
kendoww
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
6
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
29 Eylül 2023 12:57
Toplam Mesaj:
59 [0.01 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
KENAN DİNİBÜTÜNOĞLU
Doğum Tarihi:
12 Ocak 1982
İl:
Istanbul
Meslek:
MUHASEBE
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

KENAN DİNİBÜTÜNOĞLU

SON 10 MESAJI

Yeni Tarz...
Maşallah çok güzel görünüyor.Merak ettiğim co2 kullanmadan böyle bir görüntü elde etme şansımız varmı acaba?
L144 Akvaryumum
Maşallah çok sağlıklı görünüyorlar.Elma salyangoslarınızda ortamı tamamlamış.:DUmarım kayıpsız bir şekilde büyütür ve yavrularınıda görürsünüz.
Çıkamayan elma salyangozlarım
3-4 hafta içinde yumurtaların çıkması lazım.Yumurtalara dikkatliye bir bakın eğer kireç gibi beyazlaşmışsa yumurtalardan umudu kesin.Eğer hala salı ve nemli ise bir müddet daha beklemenizde fayda var hemen söküp atmayım.
Hobi Odam
Mevlam nazardan sakınsın.Gerçekten çok güzel görünüyor discuslarınız.Mevlam bizede nasip eder inş.böyle güzel balıklar.
Benim Karma Canlı Doğuran Tankım
Her nekadar yapay süsler olsada tankınızın dizaynı gayet başarılı olmuş.Uzun vadede o yapay süslerin salınım yapma ihtimalini göz önünde bulundurarak onların çaresine bakmanızı tavsiye ederim.Genelde arka planda tek renk fon kullanmayı tavsiye ederler ama arka fonda çok fazla göze batmıyor akvaryumunuzda.Sağlıklı ve bol yavrulu bir hobi dilerim.
lepistes akvaryumum
Tankınız gayet güzel görünüyor.Maşallah canlılarda çok sağlıklı görünüyor.Ayrıyetten bir kaçtane elma salyangozu ve midye ekleyerek farklı bir canlılık getirebilirsiniz tankınıza.
Resun Dream Aquarium DMS-400T5 Başlangıç için sizce nasıl.

Şimdilik tuzlu su hevesimden ekipman veCanlıların yüksek maliyetli olmasından dolayı vaz geçtim.Yeterli bilgi ve donanıma sahip oluncaya kadar tatlı suda devam edecez inş. 

Resun Dream Aquarium DMS-400T5 Başlangıç için sizce nasıl.
Resun Dream Aquarium DMS-400T5 Komple Set Deniz Akvaryumu 48 Lt

Tatlı ve tuzlu su için kullanılabilen, lambalı, filtreli, protein skimmer ve havalandırmalı komple akvaryum setidir.
* 41 cm boyunda, 37 cm eninde, 41,5 cm yüksekliğindedir.
* 48 litre hacimlidir.
* 4 adet, 26 cm uzunluğunda T 5 lamba ( Mavi - beyaz ) bulunmaktadır.
* Yemleme kapağı bulunmaktadır.
* Mavi renkli LED lamba bulunmaktadır.
* Aydınlatma lambası, LED lambası ve havalandırma açma kapama düğmesi bulunmaktadır.
* Akrilik ön camı tek parça bütün ve bombelidir.
* Ultra temizlik sağlayan güçlü bir filtrasyon sistemine sahiptir.
* Güçlü havalandırma sistemine sahiptir.
* Filtre motoru 10 watt gücündedir.
* İçerisinde karbon, sünger, seramik ve bioball filtre malzemesi bulunmaktadır.
* Kutu içerisinde Protein skimmmer bulunmaktadır ve deniz akvaryumları için uygundur.

Özellikleri yukarıda yazıyor arkadaşlar.Benim gibi tuzlu su deneyimi olmayan birisi için bu sistem başlangıç için nasıldır.Bu tank sayesinde tecrübe kazanmak için kullanacam.İlginiz için şimdiden teşekkürler. 
200*70*60h(Resimler Eklendi 3,4,6,8de)
Mevlam nazardan saklasın.Gerçekten çok güzel bir çalışma olmuş.Yaptığın işin hakkını vereceksin diye birlaf vardırya Bu hobini gerçekten hakkını vermişsin abi.Darısı bizlerin başına.  
İlk bitkili deneyimim.
Önerileriniz için teşekkürler arkadaşlar.Bir kaç resim daha paylaşayım dedim.

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

KULLANICILAR

• 7 Online Kullanıcı, 4 Üye

Online Kullanıcılar

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.