ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
_Mehmet06_
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
0
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
27 Temmuz 2011 20:26
Toplam Mesaj:
198 [0.04 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
Mehmet Can Yılmaz
Doğum Tarihi:
07 Temmuz 1994
İl:
Ankara
Meslek:
Öğrenci
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

Mehmet Can Yılmaz Zebra Çift
100*30*50 ANA TANK 50*28*30 YAVRU TANKI

SON 10 MESAJI

Karides
Merhaba arkadaşlar,bana karides ile ilgili detaylı yardımcı olabilecek var mıdır acaba üreme büyütme gibi birçok şeyle ilgili
Çamaşır Makinesi Pompasından Kafa Motoru
[QUOTE=muratcanesra]Gidin alın bi kafa motoru dert etmeyin bukadar Tey%20Tey[/QUOTE]
Burada Olcay abimiz ve birçok değerli abimiz-arkadaşlarımız 34 sayfa boyunca bu konu hakkında tartışmış konuşmuş sizin alın bitane motor dert etmeyin bu kadar demeniz biraz ayıp olmuş bence.
zebralar hakkında kafama takılanlar
Zebralar çok yem seçimi yapmıyolar yada benimkiler obur :)
Sajica yumurtlama problemi...

Büyük ihtimalle yumurtalar döllenmeyeceğinden beyazlaşır fakat şuan sizin yapabileceğiniz tek şey akvaryuma mudahale etmemek. .

zebra

Sert yapraklı bitkileri mangrow köküne sabitleyerek koyabilirsiniz. .
150litre zebranın yanına

Zebranın yavru üretiminin doğru olduğunu düşünmüyorum.Renklerinden dolayı besliyorum yanındada yavru alabileceğim bir tür arıyorum örnek mücevher olabilir.

KaPTaN2010-12-01 00:04:49
150litre zebranın yanına
150litre zebranın yanına hangi türlerden alabilirim seçenekler nelerdir ? KaPTaN2010-12-01 00:04:04
SP Yİ DEĞİŞTİRİYORUM

En güzelini yaparsınız.Anubias eladoa java moss saz limon bulabileceğiniz ve kolay bakımı olan bitkilerdir.Önce bitkilendirmeyi tamamlayın,akvaryumunuzu hazır edip suyu 2 3 gün döndürün,sonra yavaş yavaş balık alımına geçersiniz.Bir anda balık bitki atayım derken yeni ölümlerle karşılaşmayın.Buyrun burdan:

http://www.akvaryum.com/Forum/akvaryum_hazir_edilmeden_canli_alinmaz_k362080.asp

SOLİDWORKS TE AKVARYUM TASARIMI (tasarım bitti )

Yapacağınız akvaryumda hangi türleri beslemeyi düşünüyorsunuz?Düşüncenizi ona göre yorumlayalım.

3D Kaykay Oyunu
[QUOTE=Lake_Tanganyika][QUOTE=_Mehmet06_]

Güncel

[/QUOTE]

Neden güncel yazdınız? Bu satış diğil.
[/QUOTE]
Kahkaha diğer arkadaşlarımızda faydalansınlar diye yazdım, sadece satışlarda yazıldığını kim söylemiş ?

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.