ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
ankara_halil
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
0
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
06 Eylül 2011 23:35
Toplam Mesaj:
54 [0.01 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
halil ibrahim demirkaya
Doğum Tarihi:
02 Eylül 1986
İl:
Ankara
Meslek:
sporcu
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

150*70*55(h) Frontoza Burundi 1e6d

SON 10 MESAJI

Bombe Cam
Merhaba O ebatlarda hazır akvaryum alacaksınız.. DFiğer türlü bombeli cam anası danasını geçer fiyat olarak.. Saygılarımla...
ArkaFon hakkında sorum var.

Merhaba. Hiçbir sorun olmaz, kullanmadan önce tuzlu suda bekletin ve kullanın... Saygılarımla...

550 litreye kaya tuzu miktarı? (frontoza)
Merhaba arkadaşlar.

1) 550 litre frontoza tankıma ne kadar kaya tuzu atmalıyım?
2) Kaya tuzunu suda çzüp mü atmalıyım?
3) Kurulum aşamasında mı yoksa her su değişiminde mi atmalıyım?
4) Kaya tuzu atmazsam, hangi katkı maddeleri en uygun olur(sera aquatan vb. gibi)?

Değerli bilgilerinizi çok acil bekliyorum. Saygılarımla
Biyolojik Filtre Malzemesinde Alternatif
Merhaba bu seramik filtreleme konusunda herkese ışık tutacak bir firma var. Buyrun bu linkteki seramik filtreleri çok rahat kullanabileceğimizi düşünüyorum. Köpük şeklinde seramik filtre bile var. Saygılarımla....

akvaryum mobilyası
Merhaba. Ali Kuştepesi sitelerde akaryum yapan bir abi ve ürünleri çok kaliteli. Biraz araştırın çıkacaktır. Saygılarımla

buyrun:
ankara_halil2010-04-02 00:38:03
Yapışık İkiz Frontosalarım
Merhabalar. Ben Yılmaz abinin o yapışık ikizlerini gördüm. Gerçekten çok şeker bir görüntüleri var. Biri sağa yüzmeye çalışırken diğeri sola çekiyor :). Her canlıya olduğu gibi onlara da can veren Allah... O bir yoluna koyar merak etmeyin. Doğal ortamında olsa av olacaktı, fakat onlar için doğal ortam doğduğu akvaryum diye düşünüyorum. Bakım güzel olmalı tabiki. Yılmaz abi de elinden gelenin fazlasını yapıyor gerçekten... Saygılarımla... ankara_halil2010-04-01 00:28:26
Boru değil filtre
Merhaba. Bu sistemi sizce üst üste 4 adet 100*40(h)*35 ölçülerindeki akvaryumlara uygulayabilir miyiz. Veya hepsini tek sump ile nasıl temizleyebilirim, fikirleriniz var mı? Saygılarımla...
Bu hava motoru nasil kullanan varmı?
Merhaba. Benim toplam 750 litre ölçülerinde 3 akvaryumum var (1 adet 500 lt iki adet küçük). Bu motoru kullanıyorum ve çok memnunum. Diğer motorlardan daha az ses çıkarıyor. Hava ayar olayı da çok başarılı. Tavsiye ederim. Saygılarımla...
80*40h*30 ölçüye saatte kaç lt debili iç motor?
Merhaba. 80*40h*30 ölçülerindeki akvaryumlarıma saatte kaç litre debili iç motor almam gerekli? yardımcı olursanız sevinirim. Eğer bildiğiniz markalar varsa tavsiye de bekliyrum. Saygılarımla...

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.