ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
Children
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
0
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
28 Şubat 2017 23:20
Toplam Mesaj:
100 [0.02 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
İlhami TURAN
Doğum Tarihi:
Girilmedi
İl:
Aksaray
Meslek:
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

İlhami TURAN

SON 10 MESAJI

Tropheus ve yavrular
Kusturmayı düşünmüyordum. Fakat baktığımda dişi tüpçük çıkarmış ve önünde erkek deli gibi titriyordu dişide yanaşıyordu aslında fakat ağzında yavru olduğu için yumurta alamazdı sanırım. O yüzden kusturmak zorunda kaldım.
Selametle...
Tropheus ve yavrular
Hepinize yorumlarınız ve yardımlarınız için çok teşekkür ederim.
Duboisi dişimi kusturmak zorunda kaldım ve 5 adet kesesiz yavru aldım(maşallah).
Tropheus ve yavrular
Arkadaşlar bugün fark ettim ki dişim tüpçük çıkarmış ama azı hala dolu kusturmalımıyım hemen?
Bugün 23.Günü.
Selametle..

Tropheus ve yavrular
Arkadaşlar yeni doğacak olan cüce vatoz yavrularıma damızlık veya yavru tropheuslar zarar verebilir mi? Cüce vatoz yavrularını ayırmalı mıyım baba ile birlikte?
Selametle...
Tropheus ve yavrular
22.Gün ve hala yavrular dişinin ağzında:)
Bu arada cüce vatozlarımda yumurtladılar :)
Selametle..
Tropheus ve yavrular
Arkadaşlar 19'uncu gününü doldurdu dişim. Fakat aklıma bir soru takıldı. Hadi büyükler yakalayamaz dedik o büyük akvaryumda. Peki diğer doğan birinci batım yavrular onlara vura vura öldürür diyen arkadaşlar oldu? Sizce böyle bir şey olabilir mi? Eğer böyle bir şey olma ihtimali varsa dişiyi hemen ayırmayı düşünüyorum nede olsa kusmasına az kaldı sayılır..
Saygılar..
Tropheuslar Yavrularını Yer mi?
[QUOTE=DELİTAY40_FB]Vurmuşlardır.Bitkisel beslenirler ama geçmiş olsun.[/QUOTE]
Vursalar ölüsünü görürdüm. Teşekkürler.
Saygılar...
Tropheuslar Yavrularını Yer mi?
Maalesef ki yiyorlar. 4 adet yavrum vardı 1 tanesini yemişler. Akvaryum ölçülerimde 225*60*65.  Ve bir tek Anne ve Babası vardı akvaryumda. Ayrıca yavruların ana tankta büyük bir akvaryumda olması daha hızlı büyütüyor yavruları.
Saygılar...
Eurovision 2012 Şarkımız
Dj06zgr
Eurovision 2012 Şarkımız
Can Bonomu bir yahudidir. Ve illuminaticidir kendisi. Eurovision'da Can Bonomonun arkasındada illimunati vardır. Eminmisiniz kazanamayacağımızı? Sertab Erener'in arkasındada illimunati vardı. Biraz araştırın görürsünüz.
Saygılar.. Children2012-02-27 20:26:13

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.