ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
bysertac
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
0
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
16 Kasım 2013 12:01
Toplam Mesaj:
217 [0.04 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
SERTAÇ GENÇ
Doğum Tarihi:
14 Mart 1996
İl:
Istanbul
Meslek:
Öğrenci
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

SERTAÇ GENÇ

SON 10 MESAJI

Biraz acele 800 lt akvaryum
Çok teşekkürler
Biraz acele 800 lt akvaryum
Merhaba arkadaşlar özel olarak 800 lt akvaryum yaptırdım bar masasının altında büyük bi oval akvaryum içinde diskus besliyeceğim acil olarak bitki tavsiyesi ve ekipman tavsiyesi istiyorum biraz ekonomik olsun şimdiden teşekkür ederim. (dış motor model hava motoru bitki)bysertac2013-08-20 13:31:45
Tuhaf davranışlar
Birde balık hafızalı derler. Desenize rahatsız olmuşlar :D
Tuhaf davranışlar
Birde söylemeyi unuttum biz yeni taşındık acaba o yüzdende olabilir mi? :D
Tuhaf davranışlar
Teşekkürler hepinize. dediklerinizi uygulayacağım..
Tuhaf davranışlar
Hayır gündüz. son birkaçgündür böyleler. dertliler hesabı :)
Tuhaf davranışlar
Merhabalar, ben sarı prenses ve diğer karışık birkaçtür balık besliyorum. Akvaryumun da gemi dekoru var önceden balıklar devalı hareketli olur gemiye devamlı girip çıkar ışık açık olsa da olmasada görünürlerdi. şimdi ise ışığı açıyorum balıklar diplere çekiliyor gemiye giriyor ve çıkmıyorlar. yem attığımda hemen gelirlerdi yukarıya ama şimdi anca önlerine düşecek öyle yiyecekler. ışığım mavi. sizce neden böyle olabilir.
lepistes akvaryumu
Bitki değil ama rafya önerimdir..
Sarı prenses ile pengasus ve gurami
Arkadaşlar bendeki gurami bayadır bende olduğu için ailem onu çıkarmama izin vermyor. Dolayısı ile gurami ile yaşayan guraminin saldırmayacağı balıklar nelerdir yazasanız sevinirim. Artık malavi türüne ileriki zamanlarda geçiş yaparım..
Japon Balığı ve Yem
[QUOTE=plaksan] [QUOTE=bysertac]Benim bildiğim böyle sebzeler yada kuru yemler vs. balığa zarar veril. Ama sera gold diye bir yem var tavsiye ederim. Güzel bir yemdir. JAaponlar için tavsiye edilir.[/QUOTE]

Sertac bey seranın bir çok yem türü var tam bir isim verebilir misiniz birde ne oranda yem vermeliyim söyleyebilir misiniz.
[/QUOTE]
Bakınız buada var dediğim yem..

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.