ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
Çetin ÖZCAN
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
0
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
14 Eylül 2018 09:28
Toplam Mesaj:
120 [0.02 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
Çetin ÖZCAN
Doğum Tarihi:
28 Ocak 1979
İl:
Istanbul
Meslek:
kamu Elek tek.
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

Güzellikler Paylaştıkça Çoğalır.

SON 10 MESAJI

150*50*65h Yan Sump Motor Önerisi
150*50*65h ölçülerindeki Yan sump'lı tankımda kullanabileceğim sump motoru önerisine ihtiyacım vardır.
Tecrübe ve görüşlerinize göre tavsiyede bulunursanız sevinirim.

Çetin ÖZCAN2015-05-24 07:15:42
Akvaryum Teminatını Kapsayan Sigorta.
Arkadaşlar Akvaryum teminatını kapsayan sigorta şirketi arıyorum.
Allianz sigortadan sigortam vardı poliçem bitiyor yeni sigortada akvaryum teminatını şirket kaldırmış.

İçimizde sigortacı varmı ? yada akvaryum teminatını kapsayan sigorta şirketi bilen varmı ?

AVCI BALIKLARIMIN TANKI
Arkadaşlar Fethi ile iki gün önce yaptığım konuşma neticesinde Babasını , Değerli hobici Recep SARMA'yı kaybettiklerini öğrendim.

Recep abimizin mekanı cennet olsun. Mevlam geride kalanlara uzun ömürler versin.

Hepimizin başı Sağ olsun.
Mangrow Vadisi*
Geçmiş olsun Doğan Bey, Ya yardan vaz geçiyoruz ya serden. Longfin yavruları şimdilik kendilerini kurtarmış gözüküyor fakat ileride ekleyeceğiniz özel türler yeni doğanları tekrar sıkıntıya sokacaktır.
Sanırım tank kurulumunda sump'a yer vermediniz. Filtrelemeyi sadece dış filtre ile mi yapıyorsunuz.
AVCI BALIKLARIMIN TANKI
Feti kardeşim çok üzüldüm. Abicim çok geçmiş olsun.. yardım lazım olursa haber edersin dualarım hep sizinle Tez zamanda sağlığına kavuşur inşallah..

Bende bir haftadır arıyorum telefonu kapalı. başına bir iş mi geldi diye kendi kendime soruyordum eve gelecektim az kaldı..
L144 Longfin Blue eye
Sabah işten geldim Abileri ile beraber Babaları karşılama merasimi yaptı..

Abileri çıkalı daha bir ay bile olmadı. Abilik yapmaya başladılar.

Yumurtaların üzerinde çok gezindiklerinden  , yumurtalara ve babaya huzursuzluk verecekler diye ayırdım.
L144 Longfin Blue eye
[QUOTE=dentist] Sağlıkla bakın.
2 erkek olması sorun yaratmıyor mu?
Yumurtalara hep aynı erkek mi bakıyor?

[/QUOTE]

Bülent bey 2 erkek olması ileriki zamanlarda problem olur mu bilmiyorum. şimdilik herhangi bir sıkıntıyla karşılaşmadım. Doğada olduğu gibi aralarında hiyerarşik bir düzen var tabii.
Doğrumu yapıyorum bilmiyorum fakat gözlemlediğim iki erkeğin bir arada durması tank içinde baskın erkeğin sürekli tetikte , hareketli , bölgesini koruyan ve bir gözü sürekli dişileri kesiyor edasıyla hareket ediyor.

Problem olduğu ilk anda ikinci tankım boş duruyor.

Çetin ÖZCAN2015-02-24 02:22:15
L144 Longfin Blue eye
[QUOTE=Piyanist.] Maaşallah çok güzeller renkleri formlarını gösteriyor.[/QUOTE]

Emir bey, elimden geldigince sevgimi katmaya çalışıyorum. Kayıpsız bir sekilde büyümeye çalışıyolar..
L144 Longfin Blue eye
[QUOTE=tuncselim] Maşallah Allah nazardan saklasın.[/QUOTE]

Selim Bey teşekkür ederim. Beğenmenize sevindim. Amin inşallah. Hepimiz gözümüz gibi bakıyoruz Emeklerimizin karşılığını alınca da insan mutlu oluyor.

[QUOTE=serfer1915] Çetin bey maşallah bu ne güzellik böyle.Balıklarınız hakkında genel bi bilgi verebilir misiniz?[/QUOTE]

Serdar Bey beğenmenize sevindim.

2 Erkek 5 Dişilik bir kolonim var Dinlendirme tankımdan Haftada bir % 10 dinlenmiş , havalandırılmış ve ısısı aynı su takviye ediyorum. Şimdilik keyifleri yerinde inşallah bu şekilde gider.Çetin ÖZCAN2015-02-19 22:53:10
L144 Longfin Blue eye
Longfinlerim den birkaç kare Anne Baba ve kardeşler..

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.