ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
AykanYavuz
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
0
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
09 Mayıs 2010 11:20
Toplam Mesaj:
8 [0.00 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
Aykan Yavuz
Doğum Tarihi:
Girilmedi
İl:
Bursa
Meslek:
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

Aykan Yavuz

SON 8 MESAJI

(Kadango) Dişi Balığım Yumurtalarını Dökt
Kısa süre 3-4 Tur Döndüler Titreyerek dişi yumurta bıraktı 5-6 tane erkek aldı gitti bir kere daha aynısı oldu titreyerek döndüler yine erkek aldı gitti bunlardan öncede dişi döküp topluyordu yumurtalarını tek başına 3 gün oldu sanırım hala ağzında yumurtaları
Dip Çekimi
Yorumları okudum'da 1 Haftada 1 dip çekmek konusu biraz abartılmış buldum :S Eyer titizlik bakımından yapılıyorsa bir şey diyemeyeceğim o hobi'cinin zevki ve vaktine kalmış bir şey fakat Bu motorlara o kadar,paralar harcıyoruz 1 haftada 1 dip çekmek için'mi peki ? Bence biraz dediğim gibi abartı Sağlık açısından bir sorun teşkil edeceğini sanmıyorum balıklara 2-3 haftada bir ideal bence 
neden cama cam?
[QUOTE=samican.54]Şu camacam olayını bir türlü çözemedim. Anlamadığım akvaryumların hepsi camdan değilmidir. Cama ağaç yada cama plastik olanlarıdamı var :)). Camacam bir akvaryum resmi koyabilen varmı merak ettim şu akvaryumu.[/QUOTE]

Sanırım Boş dekorsuz akvaryum oluyor xD
(Kadango) Dişi Balığım Yumurtalarını Dökt
Dişi Balığım Yumurtalarını ters çevirdiğim küpün üstünde tek başına titreyerek döktü ve kendi kendine topladı erkek 2-3 defa geldi herdefasında 5-6 saniye sürebilecek kadar döndüler ama dişinin bıraktığı yumurtaları erkek aldıktan sonra kaçıp gitti Dişide döküp toplamaya devam etti :S nasıl iş anlamadım Yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler 
Yumurta Sarısı (artemia yiyemeyen yavru)
Çok teşekkürler yeni olacak yavrularıma uygulayacağım.KaPTaN2010-05-06 20:44:05
arka fon(yeni resimler 2. sayfada)
Arkadaşlar kendi çağımda sizlerin yardımlarıyla anlatımlarınızla bi arka fon yaptım fakat korkuyorum balıkları zehirlerim diye Tavsiye edilen malzemeleri kullandım 3 haftadırda duruyor dışarıda kullandığım malzemelere gelince Fuga Pool 2900 derz dolgu(Bulmak 1 ayımı aldı) filli boyanın su bazlı renklendiricisi ve sert strafor Ayriyetten merak ettiğim renklendirme işlemini derzi hazırlarken ikisini bir yaptım korkumda zaten bundan kaynaklanıyor yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

Ve küvete büyük geliyor suda nasıl beklete bilirim her hangi bir fikriniz var mi acaba 130x50x60
BU HOBİDEKİ EN SİNİR OLDUĞUNUZ ŞEY?
İstediğiniz Balığı bi sebebten dolayı çıkarmak için bütün dekoru ve suyu boşaltmak!

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.